Çok konuşulan Netflix filmi Noise hakkında her şey - Page 1

Noise , Geypens, Robin Kerremans ve Hasse Steenssens'in birlikte yazdığı bir senaryodan Steffen Geypens tarafından yönetilen yeni bir Netflix orijinal filmidir . Ayrıca, Bert Hamelinck, Dimitri Verbeeck ve Clarissa Vermaak filmin sorumlu yapımcıları olarak anlaştı.


Bir gerilim filminden beklendiği gibi, Noise  karanlık, gizem ve gerilim dolu. Oyuncular harika performanslar sergiliyor ve tüm film boyunca gözleriniz ekranınıza yapıştırılacak. Genel olarak, bir grup arkadaşınızla izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ama patlamış mısırınızı ve tercih ettiğiniz içeceği almayı unutmayın!

Çok konuşulan Netflix filmi Noise hakkında her şey - Page 2

Filmin konusu nedir?


Hikaye, etkileyici ve genç bir ebeveyn olan Matthias adında bir adamın, karısı Liv ve yeni doğan bebekleriyle birlikte Belçika kırsalındaki eski çocukluk evine taşınmaya karar vermesini konu alıyor. Küçük kasabaya vardıklarında Matthias, babasının geçmişine ait karanlık bir sırrı keşfeder. Bu, Matthias'ı babasına ne olduğu ve birçok fabrika işçisinin ve kasaba sakinlerinin yıllar önce trajik ölümleri hakkındaki gerçeği öğrenmek için derinlemesine bir soruşturma başlatmasına yol açar.

Çok konuşulan Netflix filmi Noise hakkında her şey - Page 3

Ancak Matthias gerçeği bulmaya kendini ne kadar dahil ederse, o kadar karanlık aile sırlarını açığa çıkarır. Gerçeği araması aynı zamanda onun akli dengesini de bozar, bu da nihayetinde karısıyla ilişkisinde bir çatlak yaratır ve oğlunu ihmal etmesine neden olur. Matthias'ın hızla kontrolden çıktığını gören Liv, onu kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ama Matthias kurtarma noktasını geçti mi? Karanlığa tamamen yenik mi düştü?

Çok konuşulan Netflix filmi Noise hakkında her şey - Page 4

Noise filminin oyuncuları kim?


Ward Kerremans, Matthias'ı canlandırıyor. En çok Penoza ,  Blackout ,  Soil ve  Billie vs Benjamin adlı TV programlarındaki önceki rolleriyle tanınır  .


Sallie Harmsen, Matthia'nın ilgili karısı Liv'i oynuyor. In Real LifeBlade Runner 2049 ve  Moloch filmlerindeki rolleriyle tanınıyor  . Harmsen ayrıca De geheimen van Barslet ,  Catch ,  De jacht ,  Voetbalmaffia ve  Heirs of the Night adlı TV programlarında rol aldı  .


İşte oyuncu kadrosu listesi:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.