Çukur’un yeni sezonu için adres belli oldu! İşte yeni bölüm için tarih! - Page 1

İlk bölümü 2017 yılında yayınlanan Çukur kısa süre içerisinde fenomen bir dizi haline gelmişti. Çekimleri İstanbul’un Balat ilçesinde gerçekleşen dizi 2021 yılında sürpriz bir şekilde final yapmıştı.

Çukur’un yeni sezonu için adres belli oldu! İşte yeni bölüm için tarih! - Page 2

Aslında Çukur’un daha birkaç sezon devam etmesi planlanıyordu. Fakat pandemi süreci pek çok diziyi olumsuz etkilediği gibi Çukur’un da çekilmesini ve yayınlanmasını zorlaştırmıştı. Sonrasında ise yapımcı ekip final kararı almıştı.

Çukur’un yeni sezonu için adres belli oldu! İşte yeni bölüm için tarih! - Page 3

Hatırlanacağı üzere dizinin başrolünde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deni, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Şenay Gürler, Erkan Kolçak Köstendil ve Öner Erkan gibi isimler yer alıyordu. Elbette 4 sezonluk macera boyunca bu isimlerden bazıları kadrodan ayrılmıştı.

Çukur’un yeni sezonu için adres belli oldu! İşte yeni bölüm için tarih! - Page 4

Şimdi ise Çukur’un yeni sezonu ile tekrardan izleyici ile buluşması bekleniyor. Peki ama Çukur izleyici ile ne zaman buluşacak? Daha önce de bu konu ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Nitekim şimdilerde taşlar yerine oturmaya başladı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.