Daredevil yıldızı Charlie Cox Netflix'te! İşte bomba proje! - Page 1

Drama ilk olarak 16 Aralık 2021'de Son Tarih tarafından ortaya çıktı , diziyi The Bodyguard'ın John Le Carre ile tanışması olarak tanımlıyor .


Netflix Studios UK Limited; ITV Studios, Bryncoed Productions, Borderline Productions ve Binocular Productions ile birlikte dizileri üreten dahili Netflix bölümüdür. Gösterinin ilk olarak altı bölümden oluşacağı duyurulmuştu, ancak o zamandan beri beşe indirildi.

Daredevil yıldızı Charlie Cox Netflix'te! İşte bomba proje! - Page 2

Matt Charman , Netflix'te dizinin yaratıcısı ve senaristi olarak öncülük ediyor.


Yetenekli yazar ve yapımcı, geçmişte Steven Spielberg tarafından yönetilen 2015 yapımı Bridge of Spies dahil olmak üzere birçok projede yer aldı. TV tarafında, BBC'nin 2014'te yayınlanan Our Zoo ve Acorn TV tarafından yayınlanan Black Work'te yazdı. .


Louise Hooper , dizinin yönetmenliğini üstlenecek. Belki de en çok İngiliz dört bölümlük gerilim filmi Flesh & Blood ile tanınıyor ama aynı zamanda Inside Number 9 , Cold Feet ve Lucky Man gibi dizilerde de rol aldı .


Hooper ayrıca yeteneklerini Netflix'in 2. sezonun 6. ve 7. bölümlerini yöneten The Witcher'a ödünç verdi.

Daredevil yıldızı Charlie Cox Netflix'te! İşte bomba proje! - Page 3

Netflix'in Treason dizisinin kadrosunda kimler var ?


Charlie Cox yeni dizinin oyuncu kadrosuna liderlik ediyor. En çok Netflix'in üç sezon süren Marvel süper kahraman dizisi Daredevil'de Matthew Murdoch rolüyle tanınır.


Başka yerlerde Cox, King of Thieves , The Theory of Everything ve kişisel favori Stardust gibi filmlerde rol aldı .

Daredevil yıldızı Charlie Cox Netflix'te! İşte bomba proje! - Page 4

Olga Kurylenko da başrolde olacak. Ukrayna doğumlu aktris yakın zamanda Disney'in Black Widow filminde rol aldı ancak aynı zamanda James Bond filmi Quantum of Solace ve 2013'te Tom Cruise ile birlikte rol aldığı Oblivion'daki rolleriyle de tanınıyor .


Oona Chaplin , şimdiye kadar açıklanan üç yıldızın sonuncusu. Belki de en çok The Longest Ride ve Game of Thrones'ta Talisa Stark olarak bilinir. Chaplin yakında çok sayıda James Cameron Avatar devam filminde de yer alacak.


Oyuncu kadrosunu tamamlayanlar:


Ciarán Hinds ( Belfast )


Adam James Patrick Hamilton ( Şüpheli ) olarak


Beau Gadsdon, Ella rolünde ( Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi )


Tracy Ifeachor Dede rolünde (Deneme Gösterisi)


Annabel Elizabeth Wood, Joanne Allinson rolünde ( Wonder Woman )

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.