Day Shift rekorları alt üst etmeye geliyor! Bu diziyi kaçırmayın - Page 1

Day Shift oyuncu rehberi: Kim kimi oynuyor?


Bud Jablonski olarak Jamie Foxx


Jamie Foxx, 1989'dan beri sektörde oyunculuk yapan başarılı bir aktör. Jamie, 13 Aralık 1967'de Teksas, Terrell'de doğdu. 54 yaşında ve Day Shift'te Bud Jablonski'yi oynuyor . Bud, kurallara göre oynamayı sevmeyen mavi yakalı bir vampir avcısıdır, ancak yüksek ücretli ödüller için vampir avı birliğine geri dönmesi gerektiğinde, dürüst nişancı Seth ile iyi geçinmek zorundadır.

Day Shift rekorları alt üst etmeye geliyor! Bu diziyi kaçırmayın - Page 2


Dave Franco Seth olarak


Dave Franco, 37, 12 Haziran 1985 Palo Alto, California'da doğan köklü bir aktör. Vampir avcılığı birliğinde deneme aşamasındayken Bud'a bakıcılık yapan masa jokeyi Seth'i oynuyor.

Day Shift rekorları alt üst etmeye geliyor! Bu diziyi kaçırmayın - Page 3

Snoop Dogg, Büyük John Elliott olarak


Rapçi, medya kişiliği ve aktör Snoop Dogg, 50, Day Shift'te Big John Elliott olarak rol alıyor . Bud'ın eski dostunu ve Bud'un birliğe geri dönmesine yardım eden efsanevi bir avcıyı oynuyor.

Day Shift rekorları alt üst etmeye geliyor! Bu diziyi kaçırmayın - Page 4

Natasha Liu Bordizzo Heather olarak


Natasha Liu Bordizzo, Avustralyalı aktris ve modeldir. 27 yaşındaki yıldız, filmde Heather adlı bir karakteri canlandırıyor. Heather, Bud'a dostça ve sempatik bir kulak veren Bud'un komşusudur. İki dünya arasında sıkışıp kalmış ve 70'lerin neslinin ikonik kalça havasını yayıyor.


Meagan İyi Jocelyn Jablonski olarak


Meagan Good, onlarca yıldır sektörde olan yetenekli bir aktris. Yıllarca kendisine yalan söylenip bağlandıktan sonra, yeni bir başlangıç ​​yapmak için kızları Paige ile Florida'ya taşınmayı planlayan Bud'ın eski karısını oynuyor. Ama Bud'a Paige'in okul harçlığı için para bulma şansı sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.