Designing Miami yakında Netflix’e geliyor - Page 1

Miami çıkış tarihini ve bölüm sayısını tasarlama


Designing Miami, 21 Eylül'de sekiz 40 dakikalık bölümle prömiyer yapıyor .

Designing Miami yakında Netflix’e geliyor - Page 2

Resmi Designing Miami fragmanı bize gösteri yıldızları Ray ve Eilyn Jiminez arasındaki ilişkiye dair bir fikir veriyor. Bu büyüleyici evli çift, sadece Miami'de değil, dünyanın en dikkate değer iç tasarımcılarından biri olmayı hayal ediyor.

Designing Miami yakında Netflix’e geliyor - Page 3

Miami’nin özeti


Eilyn ve Ray Jimenez, evlilik ve iş konusunda mükemmel olabilirler, ancak bu, iç tasarım söz konusu olduğunda her zaman aynı fikirde oldukları anlamına gelmez (Ray'in fragmanda şaka olarak söyleyebilmesine rağmen). Yeni senaryosuz dizi, Güney Florida'yı her seferinde bir ev olmak üzere daha şık hale getirmeye çalışan çifti takip edecek.


Netflix'ten, “Miami'nin en ateşli iki tasarımcısı sadece rakip değil, aynı zamanda karı koca. Eilyn ve Ray Jimenez, Güney Florida'yı her seferinde bir evi daha şık hale getiriyor - o minimalist bir estetikle ve o daha maksimalist bir yaklaşımla. Zengin müşterilerinin, genç tasarımcılardan oluşan çalışanlarının, sıkı sıkıya bağlı ailelerinin (bazıları aynı zamanda müteahhit olan) ihtiyaçlarını ve birbirleriyle olan ilişkilerini dengelemek kolay değil, ancak bu yetenekli, şık ikili çekmeyi başarıyor.”

Designing Miami yakında Netflix’e geliyor - Page 4

Miami oyuncu kadrosunda kimler var?


Designing Miami'de yer alan ana oyuncular evli çift, Eilyn ve Ray Jimenez. Eilyn Jimenez , Miami merkezli iç tasarım stüdyosu Sire Design'ın kurucusu ve yaratıcı direktörüdür.


Ray Jimenez, yine Miami'de bulunan çok yönlü tasarım evi Raymond Nicolas'ın kurucusu ve yaratıcı direktörüdür. Ayrıca gösteri boyunca Ray ve Eilyn'in birçok arkadaşı ve iş arkadaşıyla tanışacağız.


Designing Miami 21 Eylül Çarşamba günü Netflix'te başlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.