Dünyanın konuştuğu dizi Eylül'de Netflix'e geliyor! - Page 1

Money Heist ve Love to Hate You uyarlaması gibi 2022'de gelecek son derece heyecan verici k-diziler ve daha birçok uluslararası lisanslı içerikle birlikte, Netflix aboneliği ile bir k-drama hayranı olmak hiç bu kadar iyi olmamıştı.


Narco-Saints Netflix'e ne zaman geliyor?


Narco-Saints'in çıkış tarihini öğrenmek için bir süredir bekliyorduk ve sonunda k-dramanın 9 Eylül 2022 Cuma günü Netflix'e geleceği kesinleşti.


Yakında dizinin resmi bir fragmanı bekleniyor,


Narco-Saints'in konusu nedir ?


Gerçek olaylara dayanan Surinam, ülkede faaliyet gösteren bir uyuşturucu baronunun Ulusal İstihbarat Teşkilatı'nın dikkatini çektiği Güney Amerika'da geçmektedir. İstihbarat servisi, gözünü Surinam'da bir servet kazanmaya koyan, ancak uyuşturucu suçları dünyasına diz çökmek üzere olan sıradan bir girişimcinin yardımına başvurur.

Dünyanın konuştuğu dizi Eylül'de Netflix'e geliyor! - Page 2

Narco-Saints'in oyuncuları kimlerdir ?


Narco-Saints'in en tanınmış oyuncu kadrosu , tartışmasız Squid Game'in Park Hae Soo'su. Oyuncu, Squid Game'de Cho Sang Woo veya yarışmacı ”No. 218.” Hayranlar, Money Heist'in Berlin olarak Kore uyarlamasında bu yıl Netflix'te Park Hae Soo'yu daha fazla görebilecekler. 

Dünyanın konuştuğu dizi Eylül'de Netflix'e geliyor! - Page 3

2002 ve 2016 yılları arasında Ha Jung Woo beş k-dizide rol aldı. Narco-Saints , 2016 draması Entourage'da konuk rolünde oynadığından bu yana altı yıl sonra ilk k-drama rolü olacak .

Dünyanın konuştuğu dizi Eylül'de Netflix'e geliyor! - Page 4

Bölüm sayısı nedir?


Narco-Saints toplam altı bölümden oluşuyor. Her bölümün yaklaşık 50 dakika olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.