Emily in Paris, Darren Star tarafından yaratılan bir Netflix Orijinal romantik-komedi dizisi. Star, aynı zamanda sevilen Sex and the City'nin ve onun devam dizisi And Just Like That'in yaratıcısı. Emily in Paris, Star'ın kendi yapımı Darren Star Productions tarafından ve ayrıca MTV Entertainment Studios ve Jax Media ile birlikte üretiliyor.

Dizi, rüya şehir Paris'te geçiyor. Emily hayallerindeki işi Savoir'de bulup kariyerine devam etmek için City of Light'a taşınan ve sosyal medyada belirli bir takipçisi olan Amerikalı bir genç kadın. Paris Emily’ye Amerika’da yaşadığı hayattan çok daha farklı ve karmaşık bir deneyim yaşatıyor. Kariyerini, aşk hayatını ve arkadaşlıklarını bir arada yürütmeye çalışırken Fransız kültürünün güçlü yapısı nedeniyle kültür karmaşası yaşaması kaçınılmaz oluyor.

Emily in Paris 3. sezon Netflix yenileme durumu nedir?


Emily in Paris'in ikinci sezonu yayınlandığı 22 Aralık tarihinden bu yana zirveye oturmayı başardı.


Ancak, Cobra Kai 4. sezonun piyasaya sürülmesi olmasaydı, Emily in Paris'in bir numaralı seri olarak çok daha uzun süre kalmasını beklerdik. En azından dizinin Netflix'in ilk on TV listesinde önemli bir zaman geçirmesini bekliyoruz.


Bu izlenme durumlarını göz önünde bulundurarak Netflix'in Emily in Paris için 3.  sezon yenilemesi yapmasını bekliyoruz. Netflix'in dizinin geleceği hakkında çok yakında bir açıklama yapması olası bir durum.


Paris 3. sezonda Emily'den ne beklenir?


Emily'nin önümüzdeki sezonda, özellikle kariyeri ve aşk hayatıyla ilgili önünde bazı önemli seçimleri var.

Emily'nin patronu Madeline ABD'den geldikten sonra hemen Sylvie ile bir tartışmaya girdi ve Emily sonunda kendi pazarlama firmasını kurmak için Savoir'den ayrıldı. Bu süreçte, Sylvie Emily'ye firmada bir pozisyon teklif etti ve bu da Emily'yi Paris'te kalmak veya Chicago'daki terfisini takip etmeye devam etmek arasında karar vermeye bırakıyor. Dizinin adı göz önüne alındığında Emily'nin City of Light'ta kalması daha mümkün gibi duruyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.