Emily in Paris 4. sezon son güncellemeleri - Page 1

Ne yazık ki, bir Şubat mucizesi umuyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız çünkü Emily in Paris 4. sezon Şubat 2023'te Netflix'e gelmeyecek.

Emily in Paris 4. sezon son güncellemeleri - Page 2

Peki yeni bölümler ne zaman ekranlarımıza gelebilir? Aşağıdan, Lily Collins'in oynadığı Netflix'in çok sevilen dizisiyle ilgili son bilgiler haberimizde.


Emily Paris'te 4. sezon sürüm güncellemeleri


Bunun zaten farkında olabilirsiniz, ancak değilse de Netflix, 2022'nin başında çok sevilen romantik komedi dizisinin 3. ve 4. sezonlarını yenilemeye karar verdi. Bu nedenle, bir sezonun daha yolda olduğunu biliyoruz! Ancak Emily in Paris 4. sezonun tam olarak ne zaman yeni bölümlerle ekranlarımıza geleceği henüz bilinmiyor, çünkü yayıncı henüz resmi çıkış tarihini açıklamadı.

Emily in Paris 4. sezon son güncellemeleri - Page 3

Bununla birlikte, olumlu bir not olarak  Variety, Eylül ayında Emily'nin modaya uygun maceralarının dördüncü taksitinin zaten yapım aşamasında olduğunu bildirdi, bu nedenle bu bilgiyle, ihtişamlı şovun geri dönüşünü potansiyel olarak ne zaman görebileceğimizi tahmin edebiliriz.


1. Sezon Ekim 2020'de başladı ve ikinci ve üçüncü sezonlar sonraki yılların Aralık ayında geldi. Bu takvim göz önüne alındığında yeni sezon 2023 Noel'inde yayınlamayı seçebilir!

Emily in Paris 4. sezon son güncellemeleri - Page 4

Emily Paris'te 4. sezon oyuncuları


Dizinin müdavimlerinin muhtemelen 4. sezon için geri dönmesi bekleniyor. Ancak, Chicago'ya geri döndüğü ve Emily'nin Savoir ile bağlarını kestiği göz önüne alındığında, bir daha göremeyeceğimiz potansiyel bir karakter Madeline Wheeler rolündeki Kate Walsh.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.