En çok beklenen 5 Netflix filmi - Page 1

Aşağıdaki listeyi hazırlamak için IMDb'nin her Salı günü güncellenen Film Ölçer koltuklarını kullanacağız.


Dünyanın en büyük film ve TV programı veritabanlarından biri olarak ve herhangi bir sayfa ile ilgiliya gelen trafik miktarına dayalı olarak bir MovieMeter puanı atar. Trafik ne kadar yüksek olursa, proje hakkında o kadar çok insanı heyecanlandıracağımızı düşünüyoruz. IMDb, her ay yarım milyardan fazla site ziyareti çekmeye devam ediyor.

En çok beklenen 5 Netflix filmi - Page 2

Rebel Moon


Yönetmenliğe yönetmenliğinden beri Zack Snyder, Netflix'i yeni evi yaptı ve o zamandan beri heyecan verici bol projesine yeşil ışık yaktı. Film, Snyder'ın bağımsız bir Star Wars filmi için yaptığı sunuma dayandığı ve Snyder'ın en sevdiği filmi olan Akira Kurosawa'nın Yedi Samuray'ından  etkilendiği   söyleniyor.


Galaksinin yüzündeki barışçıl bir koloni, Balisarius adlı zalim bir naip orduları tarafından tehdit ediliyor. Çaresiz kalan kolonistler, komşu gezegenlerden savaşçılar bulması ve onların karşı koymalarına yardımcı olması için gizemli bir geçmişe sahip genç bir gemi gönderir.


Rebel Moon sinemalarda sınırlı bir gösterime sahipse, gerçek bir tematik deneyim için kesinlikle izlemeye değer.

En çok beklenen 5 Netflix filmi - Page 3

The Killer


David Fincher'ın yıllarca ilgi gördüğü bir başka tutku projesi olan  The Killer , Alexis Nolent'in çizgi romanından uyarlama. Film piyasaya sürüldüğünde   Fincher'ın Netflix ile yaptığı 4 yıllık özel anlaşmasının  ikinci uzun metrajlı filmi olacak .


"Yalnız ve soğuk, metodik ve vicdan azabı ya da pişmanlıktan arınmış bir adam olan The Killer, bir sonraki hedefini gözleyerek gölgelerde bekler . bir suikastçının acımasız, kanlı ve şık bir kara hikâyesi.Bu, tepeden tırnağa silahlanmış ve yavaş yavaş aklını kaybeden yalnız bir adamın vaka incelemesi.”

En çok beklenen 5 Netflix filmi - Page 4

Murder Mystery 2


Adam Sandler, Netflix için büyük hitler yapmaya devam ediyor, bu nedenle yayın hizmeti ve efsanevi komedyen bugüne kadar 10'dan fazla projede birlikte çalıştı. Murder Mystery  devam filmi alan ilk kişi ve suç komedisi arkadaşımız Glass Onion'ın oğlu başarısıyla birlikte Murder Mystery'nin  bir başka büyük hit olmasını beklemek .


Tam zamanlı dedektifler Nick ve Audrey, özel dedektiflik bürolarını yerden görmek için mücadele ediyor. Arkadaşları Maharaja kendi şovunda düğününde kaçırılınca uluslararası kaçırılmanın merkezinde bulurlar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.