Heartstopper, 22 Nisan'da Netflix'te yayınlandı ve çizgi roman serisinin hayranları, televizyon uyarlamasının nasıl sonuçlanacağını görmek için heyecanlıydı. İzleyicilerin gençlik dizisi hakkında söyleyeceklerinin olumlu olacağı kesin, bu nedenle Heartstopper 2. sezonu çok muhtemel görünüyor. Ancak çoğumuz dizinin üstesinden gelemiyoruz ve Netflix'in bir karar vermesini beklerken izlemek için benzer bir şeye ihtiyacımız var. Bu nedenle Heartstopper gibi izlenebilecek 5 gençlik dizisini sizler için derledik. İşte o liste:

Never Have I Ever


Dizi, Devi adlı genç bir kızın, babasının ani ölümünün ardından hayatını yönlendirmeye çalışmasını anlatıyor. Ancak her genç gibi Devi de sosyal statü, arkadaşlıklar ve gençlik aşkı gibi tipik gençlik sorunlarıyla uğraşmak zorunda. Bu gençlik dizisini izlemek için pek çok neden var, ancak çeşitli oyuncu kadrosu, birçok önemli konunun ele alınması ve Güney Asya temsili en önemli nedenler arasında. İlk kez romantik duygular yaşayan Devi ve yakın arkadaşlarının garipliklerini izlemek de keyifli. Genel olarak, Never Have I Ever tam bir gençlik dizisi ve izlediğinize sizi pişman etmeyecek.

Ginny ve Georgia


Yapım, Georgia adında bekar bir anne ile iki çocuğu Ginny ve Austin'in hayata yeni bir başlangıç ​​yapmak için varlıklı bir New England kasabasına taşınmalarını konu alıyor. Ancak 15 yaşındaki Ginny taşınma konusunda istekli görünmüyor çünkü bir yere alışmaya başladığında köklerinden koparılmaktan bıkmış durumda. İlk sezonda, Ginny'nin ilk ilişkisini deneyimlediğini görüyoruz, bu da sonunda bir aşk üçgenine, ilk cinsel karşılaşmasına, akran baskısına ve çoğu gencin büyürken yaşadığı diğer birçok şeye yol açıyor.

On My Block


On My Block, Netflix’in en iyi gençlik dizilerinden biridir. Hikaye, Los Angeles'ın kurgusal mahallesi Freeridge'de liseye giden bir grup çocukluk arkadaşının hikayesini anlatıyor. Yol boyunca, arkadaş grubu ömür boyu sürecek dostluklarının çete şiddeti, yeni aşklar ve yeni maceralarla sınandığını keşfeder. On My Block , çoğumuzun hayatımızın bir noktasında ilişki kurabileceği gençlik dramı, endişe ve romantizmle dolu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.