Netflix gerilim filminin son sezonu için en azından bir adaylık daha alacağından eminiz. Performansı daha da iyiye gidiyor ve Ozark 4. sezon 2. bölümde karakterinin bir sonraki adımda ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.


Son dönemde Julia Garner’ın bu kadar popüler olmasına sebep olan dizi ise kuşkusuz Inventing Anna. Mini dizi olarak yayınlanan dizi de Garner, tek başına dev bir oyunculuk çıkardı. Yayınlandığı günden itibaren listelerin ilk sırasında yer alan İnventing Anna, bakalım Garner’e yeni ödüller getirecek mi.


Julia Garner bu kadar gündemdeyken onun yer aldığı diğer yapımları sizler için derledik. İşte en iyi Julia Garner film ve dizileri.


Ozark


Ozark , tüm zamanların en iyi Netflix orijinal dizilerinden biri ve ilk kez 2017'de çıkış yaptı. Dizide Evli çift Marty (Jason Bateman) ve Wendy Byrde'nin (Laura Linney) ardından, ailelerini yerlerinden edip Lake of the Ozarks'a taşınmalarını izliyoruz. Missouri bir kara para aklama planında hata yapar. Sezonlar boyunca, aile daha fazla güç için savaşırken yerel uyuşturucu satıcıları ve Meksika karteli ile uğraşmak zorunda kalır.


Garner, burada Ruth Langmore'u oynuyor. Garner olmadan Ozark bu kadar keyifli olmazdı bundan eminiz.


Ozark 4. sezon 2. bölüm 29 Nisan 2022'de başlıyor.

Inventing Anna


Gerçek bir hikayeye dayanan bağımlılık yapan bir drama arıyorsanız, Inventing Anna  (2022) sizin için harika bir seçim. Dizide Garner, New York City'nin seçkinlerini ona hayattaki tüm cömert şeyleri - akşam yemekleri, tatiller, özel jet ve daha fazlası dahil olmak üzere - vermek için kandıran gerçek hayattaki dolandırıcı Anna Sorokin’i Anna Delvey olarak canlandırıyor.


Inventing Anna, Anna'nın mahkemedeki duruşmalarını, eski arkadaşlarının onunla yaşadığı en çılgın hikayelerden bazılarını,  nereden ve nasıl sahip olduğu bilinmeyen şöhretini anlatıyor. Dizide ki her şey gerçekten olmamış olsa da, çoğu oldu!


Yapımda Julia Garner ile birlikte Anna Chlumsky, Arian Moayed, Anders Holm ve Laverne Cox da başrolde.

Maniac


Maniac, çok az bilinen Netflix mini dizisi. Bilimkurgu ve kara komedi şeklinde ilerleyen yapımda başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill yer alıyor. Bu iki karakter, onları nihai psikolojik teste sokan bir farmasötik deneyde yer alır. Her bölüm süper orijinal ve düşündürücü.


Diğer tanıdık yüzler Justin Theroux, Sally Field ve Gabriel Byrne'ın yıldızı. Garner ise, Stone'un karakterinin yıllar önce ölen küçük kız kardeşi.


Maniac olumlu eleştiriler aldı ve Stone'a Emmy Ödülü adaylığı kazandı, ancak yine de yeterince konuşulduğunu düşünmüyoruz

The Assistant


The Asistant kesinlikle Garner'ın en iyi yaptığı şeydir ve Asistan da bir istisna değildir. 2019 filmi, New York'ta yaşayan bir film asistanı olan ana karakter Jane'i (Garner) anlatıyor. Jane'in gözlerinden gördüğümüz bir gün boyunca Jane, patronunun bir sürü uygunsuz davranışına tanık oluyor, işyerinde cinsel tacize tüyler ürpertici bir bakış atıyor.


Jane harekete geçmeye ve İK ile konuşmaya çalışsada, diğer şeylerin yanı sıra, bu durumda tamamen güçsüz olduğunu anlıyor. Filmde Matthew Macfadyen, Kristine Froseth ve Makenzie Leigh birlikte rol alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.