Eylül ayında Netflix’e gelecek 5 bomba içerik - Page 1

Elbette bu haber, Eylül ayında Netflix'e gelen her şeyi temsil etmiyor.

Eylül ayında Netflix’e gelecek 5 bomba içerik - Page 2

Love in the Villa


Mark Steven Johnson'ın yönetmenliğini üstlendiği orijinal senaryoya dayanan bu yeni romantik komedide Kat Graham ( How It Ends ) ve Tom Hopper ( The Umbrella Academy ) birlikte rol alacak.


İtalya, Verona'da çekilen bu film Eylül 2021 ile Ocak 2022 arasında çekildi ve bir ayrılıktan sonra tatile çıkan ancak kalması gereken daireyi çift kişilik rezerve bulan genç bir kadın hakkında.

Eylül ayında Netflix’e gelecek 5 bomba içerik - Page 3

DO REVENGE


Jennifer Kaytin Robinson, Maya Hawke, Sophie Turn ve Paris Berelc tarafından yönetilen, Likely Story'nin bu yepyeni komedi filmini yönetiyor ve yazıyor.


2 saatin biraz altında süren filmden beklenecekler şey ise ;


"Gizli bir tatlı buluşmadan sonra, Drea (Alpha, düşmüş kız) ve Eleanor (beta, yeni kız) birbirlerinin işkencecilerinin peşine düşmek için bir araya gelirler. Do Revenge, hepsinin en korkunç kahramanlarını içeren, altüst edilmiş bir Hitchcock-vari kara komedidir.

Eylül ayında Netflix’e gelecek 5 bomba içerik - Page 4

Blonde


Andrew Dominik, Marilyn Monroe'nun hayatını ve kariyerini yeniden hayal ettiğimiz bu yepyeni Netflix filmini yönetiyor. Film, Joyce Carol Oates'in kitabına dayanıyor ve Ana de Armas'ın Bobby Cannavale ve Adrien Brody'nin başrol oynadığı görülüyor.


Film, özellikle Netflix'in ilk NC-17 filmidir ve Netflix'in en çok beklenen sonbahar filmlerinden biridir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.