“Family Leave” Jennifer Garner Netflix filmi bomba gibi geliyor - Page 1

İlk olarak Şubat 2021'de (Netflix'teYes Day'in yayınlanmasından hemen önce) duyurulan Jennifer Garner, Gray Matter Productions, About it Productions ve Linden Entertainment'ın yeni bir aile filmi başrolünü oynadı.


Bu, Garner'ın Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo ile birlikte rol aldığı Llama Llama , Yes Day ve 2022 yapımı The Adam Project'teki seslendirmesinin ardından Netflix için dördüncü büyük başlık olacak.


Victoria Strouse , Amy Krouse Rosenthal'ın Bedtime for Mommy adlı çocuk davranışlarından uyarlanan film senaristliğini üstleniyor. Strouse en çok Pixar'ın Finding Dory , ABC'nin October Road ve Disney'in Tink'inde çalışmasıyla görüldü.


Daha önce Netflix için Rim of the World , The Babysitter ve devam filmi The Babysitter Killer'ı yöneten McG, Family Leave'deki yayın hizmeti için dördüncü uzun metrajlı filmini yönetecek .

“Family Leave” Jennifer Garner Netflix filmi bomba gibi geliyor - Page 2

Bu yazarların başrollerini Isabela Merced ve Shameik Moore'un paylaştığı 2019 yapımı Let It Snow'dan sonraki ikinci büyük Netflix filmi oldu.


Justine Baddeley Arteta ve Kim Davis-Wagner , uzun metrajlı filmde kast yöneticilikleri olarak görev yapıyor. McG , Lawrence Gray , Ben Everard , Nicole King ve Jason Brian Rosenthal yapımcı olarak görev yapıyor.


Jane Flowers kast yerleşimi olarak görev yapıyor.

“Family Leave” Jennifer Garner Netflix filmi bomba gibi geliyor - Page 3

Filmin konusu nedir?


Netflix'in ilk duyurusuna göre, önceki bölümlerde olduğu gibi:


“Brenner'lar, tam bir aile vücut değişikliğiyle uyanırlar, aynı şeyin dünyanın diğer ucundaki bir ailenin başına geldiğini hemen anlarlar; bu yabancı grupla birleşip gövde gidişi nasıl geri alacaklarına karar vermeleri gerekiyor.”


 “Walker'lar beş kişilik çekirdek bir aile: Anne Jess, Baba Bill, 16 yaşındaki kızı CC, 14 yaşındaki oğlu WYATT ve 2 yaşındaki kızı Mia. Ancak Griffith Park Planetaryumunda gizemli bir olay meydana geldiğinde, nükleer elementler bölünür ve yeniden birleşir; Jen'in zihni CC'nin perdesinde (ve tersi), Bill'in zihni WYATT'ın perdesinde (ve tersi). CC ve Wyatt, yetişkinliğin (sorumluluklar, sorgulamalar, korkular, hırslar) inanılmaz derecede karmaşık bir dünyaya gezinmeye başlarken, Jen ve Bill delicesine karmaşık geçit bölümleri anda (zorbalık, futbol oyunları, müzik, partiler, Dördü de kişiliklerini feci bir şekilde yeniden birleştirmeken büyüyü bozmak için) çabalarken, gençleştirme işleminde oluşan)…”


Film, Amy Krouse Rosenthal tarafından yazılmış ve LeUyen Pham tarafından çizilen Bedtime for Mommy için uyarlanmıştır. 32 sayfalık çocuk kitabı 2010 yılında yayınlandı.

“Family Leave” Jennifer Garner Netflix filmi bomba gibi geliyor - Page 4

Family Leave’in çekimleri ne zaman başlayacak?


İlk duyurudan bu yana geçen uzun eğitimin ardından, film çekimlerinin Aralık 2022'de ortaya çıktığını öğrendiği ( ancak daha önceki kayıtlar, çekimlerin Ekim 2022'de ulaştığını öne sürüyordu). Çekimler Mart 2023'e kadar devam edecek.


Çekimler Los Angeles, California'da yapılacak ve proje ayrıca Şubat 2022'de California Film Komisyonu'ndan bir vergi hibesi alacak.


Vergi kredisi hakkında konuşan Jennifer Garner , “Bir aktör, yapımcı ve anne olarak, yerel çekim olarak yapmayı ben ve bu sektördeki diğer yuvalar için ne anlama geldiğini abartmak imkansız. Burada, California'da kariyerimin en iyi ekip üyelerinden bazılarıyla başardım için kutlarım ve bu projede ev sahibi ekip gruplarından bazılarıyla yeniden bağlantı kurmayı dört gözle bekliyorum."


Filmde kimler oynuyor?


İlk başta sadece Jennifer Garner onaylandı ve kısa süre sonra Ed Helms'in onunla birlikte oynayacağı açıklandı. 


Helms, Andy Bernard'ı canlandırdığı NBC dizisi The Office'teki uzun süreli konutun bulunduğu yer. Helms , Netflix için Coffee & Kareem'in manşetini yaptı veA Futile and Stupid Gesture'da yer aldı.


Yapım nihayet CC'sine kavuştu ve rolde çarşamba yıldızı Emma Myers rol aldı. Myers, dizide Çarşamba Addams'ın adam kurt oda arkadaşı Enid Sinclair'i canlandırdı. Bundan önce Myers, polisiye gerilim filmi Girl in the Basement'ta ve bir dizi küçük kısa filmde rol aldı. Yeni keşfedilen yıldızlığını göz önünde, şu anda en çok talep gören genç oyunculardan biri olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.