'First Kill' 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Netflix kitap uyarlamalarını çok seviyor ve şu an duyurulan kısa öykü First Kill Netflix’e geliyor. Dizinin çekimleri 2021'in ikinci yarısı boyunca gerçekleşti ve vampir dizileri severler dizinin artık post prodüksiyon aşamasında olduğunu öğrenmekten memnun olacak.


First Kill , VE Schwab tarafından yazılan ve yaratılan yeni bir Netflix Orijinal fantezi gençlik dramasıdır. Orijinal, Schwab'ın Imprint'in Vampires Never Get Old: Tales with Fresh Bite adlı kitabında yayınlanan aynı adlı kısa öyküsüne dayanmaktadır.

'First Kill' 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Daha önce Empire , Gossip Girl ve The Punisher gibi dizilerde çalışmış olan Felicia D. Henderson, First Kill'in showrunner'ıdır . Henderson ayrıca yazıp yürütücü yapımcı olarak görev yapacak.


Emma Roberts ve Karah Preiss, Belletrist Productions'ın yürütücü yapımcılığını üstleniyor.


First Kill'in konusu nedir ?


Güçlü vampir ailesi arasında yerini almak için genç Juliette'in ilk öldürmesini yapması gerekiyor. Juliette gözünü kasabanın yeni kızı Calliope'ye diktiğinde, Calliope'un saygın bir vampir avcısı ailesinden olduğu ortaya çıkınca olaylar karışır. Hem vampir hem de avcı çok geçmeden diğerini öldürmenin o kadar kolay olmadığını, ama aşık olmanın da çok kolay olduğunu öğrenir.

'First Kill' 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

First Kill'in oyuncuları kimler ?


Bir vampir ailesi olan Fairmonts'u oynamak: Margot olarak Elizabeth Mitchell, Sebastian olarak Will Swenson, Elinor olarak Gracie Dzienny ve Oliver olarak Dylan McNamara. Ayrıca MK xyz, Tess'i, Jonas Dylan Allen, Ben'i ve Robert Mendez, Noah'ı oynayacak.


First Kill'in üretim durumu nedir ?


First Kill filminin çekimlerinin resmi olarak başladığından emin değildik . Bazı raporlar, ilk sezonun çekimlerinin Nisan ayının sonuna doğru başladığını gösteriyor, ancak IMDb Pro çekimleri 10 Temmuz 2021'de başlamış olarak listeleniyor. Çekimlerin Nisan veya Temmuz'da başlamasına bakılmaksızın, artık üretimin devam ettiğini biliyoruz.

'First Kill' 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

IMDb Pro'da dizide listelenen bilgilere göre First Kill'in çekimleri 1 Temmuz 2021'de başladı.


Çekimlerin resmi olarak ne zaman sona erdiğinden de aynı derecede emin değiliz, ancak IMDb pro'nun yakın tarihli bir güncellemesi, prodüksiyon durumunun çekimden post prodüksiyona geçtiğini gördü.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.