“Florida Man” Netflix mini dizisi hakkında her şey - Page 1

Netflix daha önce Florida Man'in yaratıcı Donald Todd ile Jason Bateman ve Michael Costigan'ın Aggregate Films tarafından geliştirildiğini duyurmuştu. Dizi, Aggregate'in yayıncıyla yaptığı ilk bakış anlaşmasının bir parçası. Aggregate Films ayrıca son derece başarılı Netflix orijinali Ozark'tan da sorumludur  . Bu ekip dahil olduğunda, Netflix izleyicileri için başka bir harika özellik olacağı kesin.

“Florida Man” Netflix mini dizisi hakkında her şey - Page 2

Sınırlı dizinin bir saatlik bölümleri olacak ve Ramírez ile Yes Day'in yönetmeni Miguel Arteta'yı yeniden bir araya getirecek . Arteta pilot bölümü ve ikinci bölümü yönetecek ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Ayrıca yönetmen koltuğunda Julian Farino, Haifaa Al Mansour ve Kevin Bray oturacak.


Bu diziyi Tom Cooper'ın bir romanından uyarlanan Joel Edgerton'ın başrol oynadığı diğer Florida Man dizisiyle karıştırmayın.


Florida Man Netflix'te ne zaman yayınlanacak?


3 Mart 2023'te Netflix, Florida Man'in 13 Nisan Perşembe günü vizyona gireceğini duyurdu . Sınırlı seri, 12:00 PT ve 3:00 ET'de düşecek. Bölgenizdeki Netflix yayınlanma süreleri hakkında ek bilgi için, saat dilimine göre içeriklerin ne zaman yayınlanacağına ilişkin kılavuzumuza göz atın .

“Florida Man” Netflix mini dizisi hakkında her şey - Page 3

Florida Man kaç bölüm?


Netflix, sınırlı dizinin toplam yedi bölüm içereceğini doğruladı. Bölüm sayısı doğrulanırken, her bir bölümün tam olarak yayınlanma süresi açıklanmadı ancak bir drama dizisi olduğu için uzunluklarının 45 ile 60 dakika arasında değişmesi bekleniyor.

“Florida Man” Netflix mini dizisi hakkında her şey - Page 4

Edgar Ramírez, Florida Man'in kadrosuna liderlik ediyor ve diğer tanıdık yüzler, sınırlı dizinin yardımcı kadrosunu tamamlıyor. Dizinin Netflix tarafından paylaşılan oyuncu kadrosuna göz atın:


Edgar Ramírez Mike Valentine olarak


Anthony LaPaglia Sonny Valentine olarak


Abbey Lee Delly West olarak


Patsy olarak Otmara Marrero


Lex Scott Davis İris olarak


Moss olarak Emory Cohen


Clark Gregg Şerif Ketcher olarak


İşaya Johnson Benny olarak


Andy Boone rolünde Paul Schneider


Kaitlin Fox olarak Lauren Buglioli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.