'Fool Me Once' Harlan Coben Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Sekiz bölümlük gerilim filmi (her bölümü yaklaşık 60 dakika uzunluğunda) 2016 romanını uyarlayacak. Ancak kitaptan farklı olarak, bu uyarlama Amerika Birleşik Devletleri yerine Birleşik Krallık'ta gerçekleşecek. Yeni dizinin çekimleri Manchester'da çoktan başladı.

'Fool Me Once' Harlan Coben Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Bildiğiniz gibi Netflix, 2018'den beri yaratıcı bir ortaklıkla Harlan Coben'in eserlerini The Stranger , Stay Close ve Safe gibi başlıklarla uyarlıyor .

'Fool Me Once' Harlan Coben Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Netflix için onaylanan diğer Coben projeleri arasında Myron Bolitar , Six Years ve Run Away yer alıyor.


Harlan Coben, Fool Me Once'ın duyurusunda şunları söyledi :


“Üstün yetenekli ortaklarım Danny, Nicola ve Richard ile bir kez daha işbirliği yapmaktan heyecan ve onur duyuyorum. "Fool Me Once" dördüncü Netflix dizimiz olacak ['Safe', 'The Stranger' ve 'Stay Close'dan sonra] birlikte ve dostum, asla eskimiyor! "Fool Me Once" nabız gibi atıyor - sırların ve aldatmacanın insanları bir araya getirirken aynı zamanda da birbirinden ayırma gücüne nasıl sahip olduğuna dair şok edici bir hikaye. Bu rüya kadrosunun bu karakterlere nasıl hayat verdiğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

'Fool Me Once' Harlan Coben Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Ayrıca projede baş yazar olarak Danny Brocklehurst ( Brassic , Come Home ) yer alıyor ve Charlotte Coben , Yemi Oyefuwa , Nina Metivier ve Tom Farrelly yardımcı oluyor .


Dizinin yönetmenliğini David Moore ( Outlander ) ve Nimer Rashed yapacak .


Yapımcı olarak Nicola Shindler ve Jessica Taylor, yapım şirketi olarak Quay Street Productions görev yapıyor.


Netflix'in Fool Me Once konusu ne ?


Dizi, kocası Joe'nun vahşice öldürülmesiyle yüzleşmeye çalışan Maya Stern'i konu alıyor. Ancak Maya, küçük kızına göz kulak olmak için bir dadı kamerası kurduğunda, evinde tanıdığı bir adamı görünce şok olur. Öldüğünü sandığı kocası...


Dedektif Çavuş Sami Kierce, kendi sırlarıyla uğraşırken Joe'nun ölümüyle ilgili cinayet soruşturmasına liderlik eder. Bu sırada Maya'nın yeğenleri Abby ve Daniel, annelerinin birkaç ay önce öldürülmesiyle ilgili gerçeği bulmaya çalışıyorlar. İki dava bağlantılı mı? Fool Me Once, şok edici sırları ortaya çıkaracak ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecek gerçeğin heyecan verici arayışında bu karakterleri takip ediyor. Joanna Lumley, Joe'nun koruyucu annesi Judith Burkett.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.