GameStop Belgeseli Eylül 2022'de geliyor - Page 1

28 Eylül'de çıkacak olan Story Syndicate'in belgesel dizisi, dijital toplulukların süper güçlendirilmiş gücünden GameStop kısa sıkışması sırasında üretken hale getirilen ticaretin oyunlaştırmasına kadar entrika katmanlarına bakıyor .

GameStop Belgeseli Eylül 2022'de geliyor - Page 2

Story Syndicate, Netflix için Convergence: Courage in a Crisis , The Innocence Files ve Oscar ödüllü Icarus ve What Happened, Miss Simone? dahil olmak üzere çeşitli belgeseller üretti .

GameStop Belgeseli Eylül 2022'de geliyor - Page 3

Netflix, başlığı şu şekilde açıklıyor:


“Bu mizahi belgesel dizisi, 21. yüzyıl için viral bir David vs. Goliath hikayesinde sevgili GameStop'larını Wall Street kodamanlarının pençelerinden kurtarmak için çevrimiçi olarak bir araya gelen bir grup Y kuşağı uyumsuzunu anlatıyor.”

GameStop Belgeseli Eylül 2022'de geliyor - Page 4

Projenin yürütücü yapımcıları arasında Anthony Galloway, Daniel Rosen, Jon Bardin, Dan Cogan, Julie Gaither ve Liz Garbus yer alıyor. Amy Hobby üretiyor.


Netflix henüz yeni belgesel dizisi için bir fragman yayınlamadı, ancak bize dört tane ilk bakış görüntüsü sağladılar.


Unutmayın, bu Netflix'in elindeki tek GameStop projesi değil. Şubat 2021'de duyurulan Noah Centineo , hisse senedinde uzun metrajlı bir filmde rol alacak. O sırada Mark Boal, filmi yazmak için müzakerelerde bulunuyordu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.