“Gelecek 365 Gün”: Netflix filmi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

İlk film, 7 Haziran 2020'de Netflix'e geldi ve belirtildiği gibi, o sırada çok sayıda ilk 10 rekoru kırdı. Netflix'e sadece iki yıl sonra 27 Nisan 2022'de gelen ikinci giriş, ilkiyle aynı yüksekliklere ulaşmadı. Devam filmi 25 Nisan ile 22 Mayıs 2022 arasında 122,20 milyon saat izlendi. İlk film de bu yılın başlarında 24 Nisan ile 8 Mayıs arasında 16,33 milyon saat izlenerek bir artış gördü.

“Gelecek 365 Gün”: Netflix filmi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

İkinci ve üçüncü filmler Netflix tarafından birlikte görevlendirildi ve daha sonra arka arkaya çekildi ve başlangıçta sadece 365 Gün Bölüm 2 ve 365 Gün Bölüm 3 olarak anıldı . Her iki devam filmi de İtalya ve Polonya'da çekildi ve Anna-Maria Sieklucka ve Magdalena Lamparska'nın rollerini yeniden üstlendiklerini gördüler (her ikisi de üçüncü film için geri dönecek).

“Gelecek 365 Gün”: Netflix filmi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Sonraki 365 Gün Netflix'te ne zaman olacak?


Devam filmlerinin orijinal duyurusundaki her iki film de 2022'de vizyona girecek.


20 Haziran'da açıklandığı gibi, üçüncü bölümü çok hızlı bir şekilde alacağız. Aslında, ikinci ve üçüncü film arasında toplamda toplam 114 gün beklemeniz gerekecek.


"Sırada ne olacağını öğrenmeye hazır mısınız? The Next 365 Days 19 Ağustos'ta başlıyor”.


The Next 365 Days on Netflix'ten ne beklenebilir?


Filmler, kitapları daha farklı bir şekilde uyarlıyor ve 365 Gün: Bu Gün'ün sonunda, şunlar olmuştu;


Laura, Massimo'nun ikiz kardeşi Adriano tarafından kaçırılır.


Massimo, Laura'yı kurtarmaya çalıştı ama hepsi Adriano'nun planında açıklanmıştı.


Laura koşar ve Anna tarafından vurulur.


Massimo, Adriano'yu vuruyor.


Film, Laura'nın Massimo'nun kollarında uzanmasıyla sona erer.


Üçüncü filmin , GoodReads'in izniyle aşağıdaki özete sahip üçüncü kitabı (365 dni #3 veya The Next 365 Days: A Novel olarak bilinir) takip etmesini bekliyoruz:


“Aynı adı taşıyan Netflix filminin – 365 Days serisinin – arkasındaki küresel fenomen ve USA TODAY ilhamı, Laura ve Massimo'nun cızırtılı hikayesini takip ederek devam ediyor.

“Gelecek 365 Gün”: Netflix filmi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Sicilya'nın en tehlikeli mafya patronlarından biri olan Don Massimo Torricelli'nin karısı olan Laura'nın hayatı bir roller coaster'dır. Massimo'nun güçlü adamı yok etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan vicdansız düşmanlarının potansiyel hedefi olarak sık sık risk altındadır. Ve Laura bir saldırıda ağır yaralanır, hamile kalır ve hayatta kalma mücadelesi verirken Massimo hayatının en zor kararıyla karşı karşıya kalır. Laura'sız hayatı nasıl olacak? Çocuğunu tek başına büyütebilecek mi? Ailesinin akıbeti ne olacak ve kimin 365 günü sona erecek?”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.