Gençlik komedisi tavsiyesi; Crush - Page 1

Hikaye, Cal Arts yaz sanat programına katılmayı umut eden bir sanatçı olan Paige'i çevreliyor. İlk sorunu, sinir bozucu derecede belirsiz bir istemden geliyor: seçtiğiniz ortamda, en mutlu anınızı yaratın.

Gençlik komedisi tavsiyesi; Crush - Page 2

Konsept şaşırtıcı değil, ancak yine de herhangi bir üniversite başvurusunda istenecek kadar zor ve tipik. Ama, Paige'in en mutlu anı nedir? Açılma hikayesinin farklı versiyonlarını annesine ve en iyi arkadaşı Dillon'a anlatmasına rağmen, ikisi de en neşeli anının coşkusunu uyandırmaz. Ancak, Paige'in Cal Arts'a gitme arzusu her ne kadar kapsamlı bir komplo olsa da,  Crush özünde bir aşk hikayesidir.

Gençlik komedisi tavsiyesi; Crush - Page 3

Paige, sınıf arkadaşı Gabriela'ya yıllardır aşıktır. Ancak, Paige konuşmaya çalışırken, Gabriela'nın dolabı hakkında yorumlar yaparken ve gergin olduğunda hayvanlar hakkında eğlenceli gerçekler söylerken en yumuşak halinde değildir.

Gençlik komedisi tavsiyesi; Crush - Page 4

Bununla birlikte, Müdür ve Pist Koçu, Paige'in okulun her yerine grafiti bırakan bir sanatçı olan KingPun olduğuna inandığında, Crush harekete geçer . Paige, yardımcı kaptan Gabriela'ya yaklaşmak için denemeleri takip etmeye çoktan karar vermişti. Cezadan çıkmak için konuşmaya çalışarak durumu kendi avantajına kullandı. Ancak, bu anlaşmanın sadece yarısı. Diğer yarısı, KingPun'un gerçek kimliğini bulmak için görevlendirildi.


Crush , LGBTQIA+ genci olmanın mutluluğunu keşfederek hikayesini eğlenceli ve hafif tutar. Film, ana karakterlerini açıklık ve öğrenci topluluğunun geri kalanından kabul ile çevreleyerek kendini iyimser tutuyor. Paige ve AJ'nin final öpücüğü sınıf arkadaşlarından heyecanlı alkışlar bile alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.