“Glamorous” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Uzun bir yol oldu ama Glamorous , Haziran 2023'te Netflix'te yayınlanacak. Damon Wayans Jr.'ın yeni dizisi, hayattan ne istediğini, gerçekte kim olduğunu bulması gereken, cinsiyeti uyumsuz queer genç bir adamı konu alıyor. İşte dizi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey haberimizde.


Glamorous , başlangıçta ilk olarak Kasım 2018'de duyurulan bir CW dizisi olacaktı. 2019'da Brooke Shields ve Peyton List'in yer aldığı bir pilot çekildi . Değerlendirildikten sonra, Haziran 2019'da dizi CW tarafından alınmadı ve iptal edildi . Nisan 2022'de proje tam dizi siparişi ile Netflix'e taşındı.


Drama dizisi,  Star Trek: Discovery  ve  Quantico ortak yapımcı Jordon Nardino ve Damon Wayans Jr'dan geliyor . Nardino, aynı zamanda Two Shakes Entertainment'tan Wayans Jr. ve Kameron Tarlow'un yürütücü yapımcılığını üstlendiği 10 bölümlük drama dizisinin yazarlığını ve yürütücü yapımcılığını üstleniyor.

“Glamorous” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Netflix'in Glamorous'unun konusu nedir?


İşte yeni dizinin tam bir özeti:


“Marco Mejia'nın (Benny) etrafında dönen bir drama. YouTube'da ürünlerini kaydırdığı bir kozmetik şirketinde ömür boyu stajyerlik yapacak bir iş bulan, cinsiyete uygun olmayan bir lise mezunu. Glamorous Cosmetics'in CEO'su, girişimcisi ve kurucusu ve eski süper model Madolyn Addison, sıfırdan dünyanın en iyi kozmetik şirketlerinden birini kurdu. Ancak, şirket sürekli düşüşte sanki sabote ediliyormuş gibi. Bunun olmasına izin vermeyecek olan Madolyn, Marco'yu liseden mezun olur olmaz yaz stajyeri olması için tutar. Bir planı var - onun gözü ve kulağı olmasını, arkadaş edinmesini istiyor - ve arkasından neler olup bittiğini öğrenmek, "ne sakladıklarını ve ne çaldıklarını" keşfetmek için.

“Glamorous” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Glamorous'ta kimler rol alıyor?


Aktör, şarkıcı ve YouTuber, namı diğer Miss Benny olan Ben J. Pierce , Glamorous'un iptal edilen CW pilotundaki rollerini Marco Mejia olarak yeniden canlandıracak. Pierce'ın diğer oyunculuk kredileri arasında Fuller House , Guidance , Love, Victor ve daha fazlası yer alır.

“Glamorous” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Pierce'a dizinin müdavimi olarak katılan , Madolyn Addison rolünü oynayacak olan Sex and the City yıldızı Kim Cattrall . Lisa Gilroy, Alyssasay rolünü oynayacak.


Beş dizi müdavimi daha onaylandı; Ayesha Harris ( The L Word: Generation Q ), Parker rolünde Graham Parkhurst ( Star Trek: Strange New Worlds ), Venetia rolünde Jade Payton ( Daybreak ), Chad rolünde Zane Phillips ( Legacies ) ve Michael Hsu Rosen ( Pretty Smart ).


Glamorous'un üretim durumu nedir?


Production Weekly sayesinde ön prodüksiyonun Mayıs'ta başladığını ve çekimlerin birkaç hafta sonra Temmuz 2022'de başlayacağını biliyorduk. Güncelleme sırasında Glamorous'un çekimleri 12 Temmuz 2022'de başlayacak. 8 Kasım 2022'de planlanan sona ermesinden birkaç ay önce.


Dizi tamamen Toronto, Ontario, Kanada'da çekildi.


Çok sayıda ekip, yaz boyunca NYPD arabalarıyla çekim yaparken görüldü. Blogto'ya göre dizi, "Suits dizisinin prestijli hukuk büroları için kullandığı çekim yerinin aynısı olan Bay-Adelaide Center'ın yakınında" gösterildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.