İşte bu hafta sonu izlenebilecek en iyi Netflix dizileri

The Ultimatum: Marry or Move On 


Netflix’in flört realite dizisi The Ultimatum: Marry or Move On bu hafta ilk sekiz bölümünü yayınladı ve galasından önce ikinci bir sezon için yenilenme haberini duyurdu. 1. sezonun son iki bölümü 13 Nisan'da yayınlanacak.


Love is Blind'in sunuculuğunu yaptığı bu dizi, Nick ve Vanessa Lachey'i konuk ediyor ve evlenmeye hazır altı çifti takip ediyor. Konsept biraz kafa karıştırıcı, işte dizinin özeti:


Altı farklı çift, evlilik eşiğinde fakat bir partner evlenmeye hazır, diğeri o kadar emin değil. Bir ültimatom veriliyor ve sekiz haftadan biraz fazla bir süre sonra evliliğe karar vermeleri veya yollarına ayrı ayrı devam etmeleri gerekiyor. Bu arada, her biri, iki farklı olası geleceğe bir göz atmak için, diğer çiftlerden birini kendine yeni potansiyel bir eş olarak seçecek.


Temel olarak, bu gösteri çiftlere mevcut ilişkilerinin evlilik için yeterince sağlam olup olmadığını görme şansı veriyor. Dizi birkaç gün önce yayınlanmasına rağmen şimdiden en iyi TV şovları listesinde bir numarada yer alıyor.

Queen of the South 5. sezon


USA Networks dizisi Queen of the South'un beşinci ve son sezonu ile yayında. Bu suç draması, İspanyol yazar Arturo Pérez-Reverte'nin bir romanının uyarlaması olan Latin Amerika dizisi La Reina del Sur'un bir uyarlamasıdır.


Bu dizi, uyuşturucu satıcısı erkek arkadaşı öldürüldükten sonra Meksika'dan ABD'ye kaçan Teresa Mendoza'nın hikayesini anlatıyor. Daha sonra, başarılı bir uyuşturucu imparatorluğu kurmak ve dünyanın en zengin kadınlarından biri olmak için bir zamanlar yoksul olan durumundan yükselmek için zekasını kullanıyor. Son derece başarılı olmasına rağmen, paranın her şeyi çözemeyeceğini anlıyor ve oyunun zirvesinde kalmak için herkesten bir adım önde olması gerekiyor.

Heartland 14. Sezon


Uzun süredir devam eden Kanadalı aile komedi-dramı Heartland 14. sezonu ile Netflix'te. Bu dizi, Lauren Brooke'un 2007'de Kanada'da yayınlanmaya başlayan ve 15. sezon için yenilenen bir kitap serisine dayanmaktadır.


Dizi, Kanada'nın Alberta kentindeki Heartland adlı kurgusal çiftlikte büyükbabaları Jack, baba Tim ve çiftçi Ty ile birlikte yaşayan kız kardeşler Amy ve Lou'yu anlatıtor. Hikaye, çiftlikteki günlük yaşamı, karşılaştıkları iniş çıkışları ve ayrıca aşk, yaşam, arkadaşlıklar ve aile deneyimlerini izleyicilere sürükleyici bir şekilde gösteriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.