Hala aramızda olan ve iyi bir hayat yaşayan ünlüler - Page 1

Ünlü yıldızların genç halleri şimdi ile kıyaslandığında oldukça farklı. Bakalım siz neler düşüneceksiniz. İşte yılların eskitemediği ünlü yıldızların şimdiki halleri.


Johnny Mathis -  Yaş 86


Johnny Mathis, hit single'ı iIt’s  “Not for Me to Say” ünlenen efsanevi bir şarkıcı .Bazı parçaları o kadar ünlü oldu ki albümler yapmaya başladı ve bazı albümleri altın ya da platin statüsüne ulaştı ve  Billboard  listelerinde 73. sıraya yerleşti. Güzel sesi ve kendi yazdığı şarkılar o kadar ünlüydü ve hayranlar tarafından Grammy Yaşam Boyu Başarı Ödülü'ne laik görüldü ve bu ödülü sadece birkaç düzine sanatçı aldı.


86 yaşında, Johnny hala performans sergiliyor. Müzik endüstrisine olan tutkusu devam ediyor ve hala canlı performans sergiliyor. Johnny'nin ayrıca Olimpiyat yüksek atlama denemelerinde olması gerektiği halde spora karşı büyük bir tutkusu var ama olmadı. Ara sıra golf oynuyor ve birçok altın turnuva ve etkinliğe ev sahipliği yaptı. Hiç evlenmedi ama ünlü bir sanatçı olarak bekar hayatının tadını çıkarıyor.

Hala aramızda olan ve iyi bir hayat yaşayan ünlüler - Page 2

Nichelle Nichols - Yaş 89


Nichelle Nichols, inanılmaz becerileriyle büyük zaman kazandıran efsanevi bir aktris ve şarkıcı. Kariyerine şarkıcı olarak başlamasına rağmen, daha sonra oyunculuğu denedi ve bunun verimli olduğu kanıtlandı. Nichelle'in bir parçası olduğu tüm filmler ve TV şovları arasında en çok 60'lar-90'lardaki Star Trek dizisinde Teğmen Uhura'yı canlandırması ile tanınır. Star Trek , Nichelle'i bir yıldız yaptı ve sonrasında birçok film çekti. Nichelle şimdi emekli ve 8 Milyon dolarlık net serveti sayesinde hayatının tadını çıkarıyor.

Hala aramızda olan ve iyi bir hayat yaşayan ünlüler - Page 3

Tina Turner -  Yaş 82


Tina Turner, altı yıllık bir kariyere ve kendisine sık sık atıfta bulunulan 'Rock and Roll'un Kraliçesi' ünvanını kazandıran sayısız hite sahip dünyaca ünlü bir şarkıcıdır. Dünya çapında 200 milyondan fazla albüm sattığı ve şimdiye kadarki en çok satan sanatçılar arasında sayıldığı için, kaydettiği hemen hemen her albüm veya şarkıdan büyük kazançlar elde ettiği biliniyor. Tina'nın 12 Grammy'si var ve Rock and Roll Onur Listesi'ne aday gösteriliyor. Rolling Stone'un en iyi 100 sanatçısı listesinde 63. sırada ve en iyi 100 şarkıcı listesinde 17. sırada yer alıyor.

Hala aramızda olan ve iyi bir hayat yaşayan ünlüler - Page 4

Elinor Donahue – Yaş 84


Elinor Donahue 1937'de doğdu ve 40'ların başında oyunculuk kariyerine çoktan başlamıştı. Şimdi en çok altı başarılı sezon boyunca Betty Anderson'ı canlandırdığı Peder Knows Best dizisinde oynadığı için hatırlanıyor. Elinor şu anda 84 yaşında ve 3 milyon dolar değerinde.


En son 2011'de The Young and the Restless'ta oynadı. Hayatı boyunca üç kez evlendi ve 1999'da vefat eden Harry Ackerman'dan üç çocuğu oldu. Elinor, 1992'den beri Lou Genevrino ile mutlu bir şekilde evli.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.