Harry & Meghan belgeseli ve bilinmesi gereken 5 şey - Page 1

Oscar adayı yönetmen Liz Garbus, yönetici yapımcılar Erica Sashin, Mark Monroe, Dan Cogan, Liz Garbus, Ben Browning, Chanel Pysnik, Jon Bardin, Mala Chapple ve Angus Wall ile hikayenin yaratılmasına yardımcı oldu. Yapım, Netflix, Story Syndicate Production, Diamond Docs ve Harry ve Meghan'ın yapım şirketi Archewell Productions arasında ortak yapımcı olarak gerçekleştiriliyor.

Harry & Meghan belgeseli ve bilinmesi gereken 5 şey - Page 2

İster kraliyet ailesinin hevesli bir hayranı olun ve onlar hakkındaki tüm haberleri takip edin, ister hiç takip etmeyen biri olun, herkes eski prens ve aktris hakkında bir şeyler duymuştur. İkisinin hala "Majesteleri" stilleri var ama onları kullanmalarına izin verilmiyor.


Şimdi, bunun neden olduğunu tam olarak anlayacağız. İşte belgesel dizileri hakkında bildiklerimiz.

Harry & Meghan belgeseli ve bilinmesi gereken 5 şey - Page 3

Harry & Meghan belgeseli hakkında bilinmesi gereken 5 şey


Harry & Meghan'ın Aralık 2022'de vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak The Hollywood Reporter'a göre Netflix'in The Crown 5. sezonu bu yıl tepki aldıktan sonra yayıncı belgeselin yayınlanmasını ertelemeye karar verdi . Resmi teaser fragmanı sadece "çok yakında" diyor, bu yüzden henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok.


Bu arada, bir Netflix basın açıklamasına göre bizi nelerin beklediğine dair bazı bilgilerimiz var. İşte dizi hakkında bilmeniz gereken beş şey.

Harry & Meghan belgeseli ve bilinmesi gereken 5 şey - Page 4

Belgesel dizisi, toplam altı bölüm boyunca çiftin "yüksek profilli aşk hikayesini" keşfedecek ve flörtlerinin ilk günlerine kadar uzanacak.


Harry ve Meghan hikayelerini kendi bakış açılarından paylaşabilecekler. Kraliyet ailesi hakkında belgeseller yapıldığında, üyeler genellikle onların bir parçası değildir.


İzleyiciler, çifti kraliyet ailesinin tam zamanlı kıdemli üyeleri olmaktan geri adım atmaya zorlayan zorlukları öğrenecekler. Çift, bu kararı Ocak 2020'de açıkladı ve buna finansal olarak bağımsız olmaları da dahil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.