Haziran ayında Netflix'e eklenen 11 harika film! - Page 1

Netflix, yoğun aksiyon-drama Interceptor ve Adam Sandler liderliğindeki spor-drama Hustle gibi inanılmaz orijinal içeriğin prömiyerleriyle Haziran ayına güçlü bir şekilde başlıyor ve sırasıyla 3 Haziran ve 8 Haziran'da flama isabet ediyor. Bu öne çıkan filmler tam olarak Netflix İlk 10'a giren film türleridir.


Ayın ilerleyen saatlerinde platform, zaten yığılmış hit kataloğunu güçlendirmek için daha da orijinal başlıkları piyasaya sürüyor. Trees of Peace , Centauro ve Spiderhead gibi Haziran ortası yayınları , izleyicilerde duygusal bir akor oluşturacağından veya en azından onları içgüdüsel tepkilerle ve tüm duygu yelpazesini hissederek bırakacağından emin.


Resmi yaz başlangıcını kutlarken biraz daha az yoğun bir şey arıyorsanız, Avrupa'dan kaçan romantik komedi Love & Gelato ve komik stand-up özel Joel Kim Booster: Psychosexual gibi Netflix Orijinallerine bir göz atın. Haziran ayının sonuna doğru platforma yüklenecek.


İşte Haziran ayının en iyi filmleri:

Haziran ayında Netflix'e eklenen 11 harika film! - Page 2

Hustle


Stanley Sugarman (Adam Sandler), İspanya'dayken son derece yetenekli bir oyuncu olan Bo Cruz'a (Juancho Hernangómez) rastlayan ve bu yetenekli sporcuyu başarı ve kabule dönüş bileti olarak gören şanssız bir basketbolcudur. Ancak Stanley, Bo'yu oyuncuların veya organizasyonun onayı olmadan takımına geri getirdiğinde işler sarpa sarar. Hustle , Sandler, Hernangómez, Queen Latifah, Robert Duvall ve Ben Foster'ın yanı sıra Anthony Edwards, Kyle Lowry ve Trae Young gibi gerçek NBA oyuncularını da içeren bir spor komedi-dramının smacıdır.

Haziran ayında Netflix'e eklenen 11 harika film! - Page 3

Spiderhead


George Saunders'ın 2010 tarihli distopik kısa öyküsü “Escape From Spiderhead”e dayanan bu bilimkurgu gerilim filmi, mahkûmlar Jeff (Miles Teller) ve Rachel'ın (Jurnee Smollett) aralarında bir bağ kurarken, bir çatışmada geçmişleriyle yüzleşmelerini konu alıyor. Steve Abnesti (Chris Hemsworth) tarafından yönetilen son teknoloji cezaevi. Jeff ve Rachel, Steve'in zihin ve duygu değiştirici ilaçları içeren deneylerinde denek olmaya gönüllü olmaları karşılığında cezalarını azaltıyorlar, ancak yaklaştıkça tesisten ve deneylerinden kaçmak için daha çaresiz hale geliyorlar.

Haziran ayında Netflix'e eklenen 11 harika film! - Page 4

The Man From Toronto


Bu Netflix Orijinal aksiyon komedi-gerilim filminde, Teddy (Kevin Hart) adlı New York'lu bir satış danışmanı ve “The Man from Toronto” olarak bilinen dünyanın en ölümcül suikastçısı (Woody Harrelson) bir araya geldiğinde bir yanlış kimlik vakası ortaya çıkıyor. Teddy farkında olmadan Toronto'dan Adam'ın tehlikeli dünyasına çekildiğinde, ikisi hayatı tehdit eden bu karışıklıktan canlı çıkmak için bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.