“Heartstopper”  3. Sezon çekimleri başlıyor - Page 1

2. sezonun sekiz yeni bölümünün tamamı 3 Ağustos 2023'te dünya çapında Netflix'te yayınlanacak.


Bildiğiniz gibi, gösteri filmleri İngiltere'de ve çoğunluğu Londra'da veya çevresinde çekildi. Gösterinin daha önce çekildiği yerlerden bazıları Twickenham Film Stüdyoları, Windsor ve Uxbridge'dir.

“Heartstopper”  3. Sezon çekimleri başlıyor - Page 2

UKCastingNews dahil olmak üzere birçok kaynak, Mayıs 2022'de 2. sezonla birlikte sipariş edilen Heartstopper'ın üçüncü sezonunun çekimlerinin Ekim 2023'te başlayacağını gösteriyor.


See Saw Films, gösterinin prodüksiyonunu üstleniyor ve listeler, gösterinin bir kez daha Birleşik Krallık'ta Londra'da çekileceğini gösteriyor.

“Heartstopper”  3. Sezon çekimleri başlıyor - Page 3

Dizinin dayandığı çizgi romanın orijinal yaratıcısı Alice Oseman, bu noktaya kadar tüm bölümleri yöneten Euros Lyn ile Netflix dizisi yazmaya devam ediyor.

“Heartstopper”  3. Sezon çekimleri başlıyor - Page 4

Bu, Heartstopper'ın Netflix'teki 3. sezon yayın tarihi ne zaman? 


Elbette çıkış tarihi spekülasyonları şimdilik bu kadar ancak dizinin 2024'te bir noktada geri döneceğine şüphe yok.


2. Sezonun çekimleri Eylül 2022'de başladı ve Aralık 2022'de tamamlandı. Bir ay farkla bile dizinin 2024 yazının sonu veya sonbaharın başında Netflix'te sunulmasını bekliyoruz.


Dizi, yayınlandığı andan itibaren izleyicilerin beğenisini kazandı ve 3. Sezonu merakla bekleniyor. Bakalım dizinin yeni sezonunda bizi neler bekliyor. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.