Herkes bu animasyonu bekliyor! Farzar! - Page 1

Brickleberry ve Netflix dizisi Paradise PD ile tanınan Roger Black ve Waco O'Guin, Farzar'ın arkasındaki iki yaratıcıdır.

Herkes bu animasyonu bekliyor! Farzar! - Page 2

Proje ilk olarak Ocak 2021'de açıklandı ve o zamandan beri, içerik oluşturucuların sosyal medyada ara sıra alay etmesiyle işler sessizleşti. Şimdi, Netflix'in Geeked Week'in bir parçası olarak, 10 bölümlük ilk sezonun 15 Temmuz 2022'de Netflix'i vuracağını biliyoruz.


Geeked Week kapsamında, diziye yeni bir fragmanla ilk bakışımızı da aldık.

Herkes bu animasyonu bekliyor! Farzar! - Page 3

Farzar’ın konusu nedir?


İşte Netflix'in tam özeti:


"Bencil insan savaşçı Renzo, Farzar gezegenini kötü uzaylı Bazarack'tan kurtardı ve ardından büyük bir kubbenin altında bir insan yerleşimi kurarak Farzar'ın Çarı oldu. Yıllar sonra, Farzar bir kez daha şeytani uzaylılar tarafından saldırıya uğrar ve Renzo'nun iyi niyetli ve pek parlak olmayan oğlu Prens Fichael, bir insandan oluşan özel ekibi “SHAT” (Özel Düşman Saldırı Ekibi!) ile yola çıkar. Askere dönüşen cyborg (Scootie), çatışan yapışık ikizler (Val ve Mal), acemi bir bilim adamı (Barry Barris), oldukça beceriksiz bir mutant (Billy) ve kaos-celot olarak bilinen yaramaz küçük bir uzaylı. (Zobo). Onları öldürmek/yemek isteyen uzaylılarla savaşmak için yolculuklarına başladıklarında, Fichael çabucak her şeyin göründüğü gibi olmadığını ve bir yalanı yaşıyor olabileceğini keşfeder.”

Herkes bu animasyonu bekliyor! Farzar! - Page 4

Netflix yapımı Farzar'ın seslendirme kadrosunda kimler olacak ?


Kari Wahlgren , Mal ve Val'i seslendirmek de dahil olmak üzere birçok rolde yer alacak. Seslendirme sanatçısı belki de en çok Rick and Morty'de Jessica'yı seslendirmesiyle biliniyor ancak DC Super Hero Girls ve Kung Fu Panda'da rolleri vardı.


Dana Snyder dizide Fichael, Bazarack ve Billy'yi oynayacak. En çok Code Monkies ve Squidbillies'de seslendirmesiyle tanınır.


Lance Reddick , Renzo'yu seslendirecek. Reddick'i Netflix'in Resident Evil uyarlamasında canlı çekimde yakalayabileceksiniz.


Barry Barris olarak David Kaye . Kaye, belki de en çok Ratchet & Clank'ta Clank'ı seslendirmek gibi video oyunu rolleriyle tanınıyor, ancak son zamanlarda Marvel's Eternals'da Arishem'i seslendirdi.


Gri Griffin, Flammy rolünde. Griffin, 650'den fazla kredisi olan üretken bir seslendirme sanatçısıdır. En tanınabilir karakterlerinden bazıları, Oldukça Tek Ebeveynler! Avatar: Son Hava Bükücü ve Scooby Doo!.


Jerry Minör, Scootie rolünde. En iyi Comedy Bang! Patlama! Anchorman ve Brickleberry .


Şu anda dizide seslendirmek üzere listelenen diğer seslendirme sanatçıları ise;


Carlos alazraqui


Brian Hanby


Luke McQuillan

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.