İlk Görüşte Aşk! Netflix'in yeni bomba filmi! - Page 1

Film, ilk olarak 2011'de yayınlanan aynı adlı romandan uyarlanmıştır. Senaryo uyarlamasını Katie Lovejoy yazıyor ve To All The Boys'un ikinci ve üçüncü filmlerinde çalıştı.


Vanessa Caswill filmin yönetmenliğini üstleniyor. Acorn TV için Gold Digger , PBS için Little Women ve  BBC America için Thirteen dahil olmak üzere büyük ölçüde kısa filmler ve TV mini dizilerinde çalıştı .


Yeni film, şu anda Netflix için bir dizi proje üzerinde çalışan ve çok izlenen To All The Boys YA uyarlamaları üzerinde çalışan Ace Entertainment'tan geliyor.

İlk Görüşte Aşk! Netflix'in yeni bomba filmi! - Page 2

Yaklaşan projelerinden bazıları arasında , Drew Hancock ve Chris Romano'nun yeni TV dizisi Netflix için Florida Man yer alıyor. Ayrıca To All The Boys'un bir yan ürünü olan XO, Kitty üzerinde çalışıyorlar. Daha yakın bir zamanda Netflix, bu yaz vizyona girmesi planlanan Hello, Goodbye and Everything in Between şeklinde onlardan başka bir film satın aldı .

İlk Görüşte Aşk! Netflix'in yeni bomba filmi! - Page 3

Netflix'te İlk Görüşte Aşkın İstatistiksel Olasılığına İlk Bakış


Bir Haley Lu Richardson hayran sitesi sayesinde, yeni filmden pek çok ekranı ele geçirmeyi başardılar:


Netflix, bize neler bekleyebileceğiniz konusunda fikir veren bir günlük satırı sağladı:


“Yabancılar Hadley ve Oliver, New York'tan Londra'ya uçuşları sırasında birbirlerine aşık olmaya başlarlar, ancak indiklerinde onları ayıran talihsizlik mi yoksa kader mi? Birbirimizi tekrar bulma olasılığı imkansız görünüyor, ancak aşk - ve Londra - olasılıklara meydan okumanın bir yolunu bulabilir.


GoodReads , filmin dayandığı romanı şu şekilde listeliyor :


“Bugün, on yedi yaşındaki Hadley Sullivan'ın hayatının en kötü günlerinden biri olmalı. Uçağını kaçırdığı için JFK havaalanında mahsur kalır ve babasının Londra'da gerçekleşen ve Hadley'nin hiç tanışmadığı müstakbel üvey annesiyle ilgili ikinci düğününe geç kalır. Sonra havaalanının sıkışık bekleme alanında mükemmel çocukla tanışır. Adı Oliver, İngiliz ve onun sırasında oturuyor.

İlk Görüşte Aşk! Netflix'in yeni bomba filmi! - Page 4

Uçakta geçen uzun bir gece göz açıp kapayıncaya kadar geçer ve Hadley ile Oliver vardıklarında havaalanı kaosu içinde birbirlerinin izini kaybederler. Kader araya girerek onları bir kez daha bir araya getirebilir mi?


Aile bağları, ikinci şanslar ve ilk aşklar hakkındaki bu romantik ve sinematik romanda zamanlama tuhaflıkları yaşanıyor. Yirmi dört saatlik bir zaman diliminde geçen Hadley ve Oliver'ın hikayesi, gerçek aşkın sizi hiç beklemediğiniz anda bulduğuna inandıracak."


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.