IMDb ve Rotten Tomatoes'a göre en iyi Netflix orijinal filmleri - Page 1

Bu listede bazı şaşırtıcı filmler olabilir ve aynı şekilde aşağıdaki listeden bazı şaşırtıcı eksiklikler olabilir. Listede eksik olan en sevdiğiniz romantik filmler için görüşlerinizi yorum kısmına yazmayı unutmayın.


Lütfen Dikkat: Aşağıdaki liste, Netflix ABD kütüphanesindeki başlıklardan derlenmiştir.


A Whisker Away (2020)


Miyo "Muge" Sasaki, sınıf arkadaşı Kento Hinode'ye aşık olan tuhaf bir ortaokul ikinci sınıf öğrencisidir. Muge her gün kararlılıkla Kento'nun peşine düşer ama Kento ona aldırış etmez. Yine de kimseye söyleyemediği bir sır taşıyan Muge, Kento'nun peşine düşmeye devam eder. Muge, Tarō adlı bir kediye dönüşmesini sağlayan sihirli bir maske keşfeder. Sihir, Muge'nin Kento'ya yaklaşmasını sağlar, ancak sonunda, onun bir insana dönüşmesini de engelleyebilir.

IMDb ve Rotten Tomatoes'a göre en iyi Netflix orijinal filmleri - Page 2

Always Be My Maybe (2019)


15 yıl sonra yeniden bir araya gelen ünlü şef Sasha ve memleketi müzisyen Marcus eski çekim kıvılcımlarını hissederken birbirlerinin dünyalarına uyum sağlamakta zorlanır.

IMDb ve Rotten Tomatoes'a göre en iyi Netflix orijinal filmleri - Page 3

Ali’s Wedding (2017)


Kontrolden çıkan "beyaz bir yalanın" ardından, nevrotik, saf ve müzik konusunda yetenekli bir Müslüman din adamının en büyük oğlu, Avustralya doğumlu Lübnanlı bir kıza delicesine aşık olması dışında, görücü usulüyle evlenmek zorundadır.

IMDb ve Rotten Tomatoes'a göre en iyi Netflix orijinal filmleri - Page 4

Our Souls at Night (2017)


Bir dul ve dul olan Addie Moore ve Louis Waters, yıllardır yan yana yaşıyorlar. Çiftin neredeyse hiç ilişkisi yoktur, ancak Addie komşusuyla bağlantı kurmaya çalıştığında her şey değişir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.