İşte Netflix'in yeni şaheseri; The Women King - Page 1

Filmin dramatik ve etkileyici fragmanı, tanınmış ve yetenekli Siyah kadın oyuncularla dolu bir oyuncu kadrosunu sergileyerek ve kadınlığın gücünü ve cesaretini içine alan bir olay örgüsünü açığa çıkararak.


Filmin fragmanı yayınlandı ve teması Beyonce'nin “My Power” şarkısını oynayarak harika bir film müziğinin olacağına işaret ediyor. Film vizyona girdiğinde şiddetli ve akılda kalıcı bir film albümünün izleyenlere eşlik edeceği şüphesiz.

İşte Netflix'in yeni şaheseri; The Women King - Page 2

Afrika tarihinden büyük ilham alan The Women King , 18. yüzyılda Dahomey Krallığı'nı Fransız işgalcilerinden korumak için hayatlarını veren, tamamı kadınlardan oluşan bir ordu olan Agojie'nin inanılmaz hikayesini paylaşıyor.

İşte Netflix'in yeni şaheseri; The Women King - Page 3

Film, izleyicileri aksiyon dolu dövüş sahneleri, histolojik karakterler ve nefes kesici sinematografi ile dolu duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. İzleyiciler, evlerini istenmeyen ziyaretçilerden korumak için birleşirken ve sıkı bir eğitimden geçerken, kadınların egemen olduğu bir dünyayı anlatıyor.

İşte Netflix'in yeni şaheseri; The Women King - Page 4

Lashana Lynch, Itso Mbedu ve Sheila Atim gibi birçok önde gelen Siyah kadın oyuncuyu Agojie'nin güçlü ama gözden kaçan tarihinin ön saflarına getirdiği için, filmin dikkate değer oyuncu kadrosu fark edilmemeli. Aktör John Boyega da 1818'den 1859'a kadar Dahomey'in mevcut lideri olan Kral Ghezo rolünü üstleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.