İzlenme rekorları kıran yeni Netflix dizisi; In Love All Over Again - Page 1

Gelecek vadeden film öğrencisi Irene'in Julio'ya aşık olup ondan ayrıldığını gösteren, yirmi yılı aşkın bir süredir devam eden bir aşk hikayesi. Konu, oyuncu kadrosu ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere In Love All Over Again hakkında bilmeniz gereken her şey haberimizde.


In Love All Over Again ,aynı zamanda popüler İspanyol dizisi Elite'i de yaratan Carlos Montero tarafından yaratılan, yakında çıkacak bir İspanyol Netflix Orijinal dizisidir. Montero, diziyi Guillermo J. Escribano ve Almudena Ocaña ile birlikte yazdı. Yönetmenlik görevleri dört yönetici arasında paylaştırıldı; Bàrbara Farré, Mateo Gil, Ginesta Guindal ve Carlota Pereda.

İzlenme rekorları kıran yeni Netflix dizisi; In Love All Over Again - Page 2

In Love All Over Again filminin çıkış tarihi ne zaman?


Resmi teaser'ın yayınlanması sayesinde, 14 Şubat 2023 Salı günü In Love All Over Again'i onaylayabiliriz .


In Love All Over Again'in konusu nedir ?


In Love All Over Again'in ilk özeti IMDb'de bulunabilir;


Yıl 2003, Irene kısa film hazırlayan genç bir sinema öğrencisi. Filmde rol almak için hızla aşık olduğu Julio ile tanışır. Ancak zaman ve yaşam onları şimdiye kadar uzanan başka yollara götürür.


In Love All Over Again oyuncuları kimler ?


Georgina Amorós , Irene rolünü oynayacak. Popüler İspanyol dizisi Elite'e aşina olan Netflix aboneleri, Amorós'u Cayetana Grajera rolüyle tanıyacaktır. Rolünü yeniden canlandırdığı Elite Short Stories hariç 31 bölümde rol aldı. Amorós ayrıca Netflix İspanyol komedi dizisi Welcome to the Family'de Àlex rolünde rol aldı.

İzlenme rekorları kıran yeni Netflix dizisi; In Love All Over Again - Page 3

Franco Masini , Julio rolünü oynayacak. Masini şimdiye kadar bir Netflix Orijinal dizisinde, Meksika drama dizisi Rebelde'de Luka Colucci olarak rol aldı.


Carlos González , Da rolünü oynayacak. Bu, daha önce Amazon Prime dizisi Dangerous Moms ve HBO Max dizisi Veneno'da rol alan González'in ilk Netflix dizisi olacak.


Albert Salazar şu anda adı açıklanmayan bir rol için seçildi. Salazar, Netflix'teki ilk çıkışını In Love All Over Again ile yapacak .

İzlenme rekorları kıran yeni Netflix dizisi; In Love All Over Again - Page 4

Kyle Scudder , Matt rolünü oynayacak. Scudder ayrıca Netflix'teki ilk çıkışını In Love All Over Again ile yapacak. Netflix dışında Scudder, Peacock dizisi Vampire Academy'de rol aldı.


Roser Vilajosana , şu anda adı açıklanmayan bir rol için kadroya alındı. Yardımcı yıldızlarının çoğu gibi Roser da Netflix'teki ilk çıkışını dizide yapacak.


Blanca Martínez Jimena'yı, Alejandro Jato ise Gonzalo'yu oynayacak.


Bölüm sayısı nedir?


Dizinin sekiz bölümden oluşacağını doğrulayabiliriz.


Çalışma zamanları onaylanmadı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.