Japon Draması “The Journalist” 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

2019 yılında aynı isimli sinema filmi olarak karşımıza çıkan The Journalist, Netflix platformında dizi olarak yeniden uyarlanıyor. Yayınlandığı dönemde oldukça beğenilen yapımın dizi olarak tekrar uyarlanması dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırmış durumda. The Journalist'in hayranları, filmin yönetmeni Fujii Michihito'nun da dizide rol alacağını duyunca daha da çok sevinecek fakat şunu belirtmeliyiz ki Takashi Akihiko senarist olarak geri dönmedi ve dizi Yamada Yoshitatsu ve Kodera Kazuhisa tarafından yazıldı.


The Journalist, 2022’de Netflix'e gelen ilk Japon draması olacak ve şimdiden yılın en büyük Japon yapımlarından biri olmaya hazırlanıyor.

Japon Draması “The Journalist” 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

The Journalist 1. sezon Netflix'e ne zaman geliyor?


Dizinin 1. sezonu 13 Ocak 2021 Perşembe günü Netflix'e geliyor.

Japon Draması “The Journalist” 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

The Journaist dizisizinin konusu nedir?


Toto Gazetesi muhabiri Anna Matsuda, son derece saygın bir gazetecidir. Siyasi suçlarla ve modern Japon toplumunun skandallarıyla karşı karşıya kalan Anna, ulusunu kasıp kavuran yolsuzluğu ortaya çıkarmayı önceliği haline getirir.

Japon Draması “The Journalist” 1.sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Dizinin başrol oyuncuları kimlerdir?


The Journalist dizisi birçok karakteri içinde barındırıyor. Dizinin başrol oyuncuları ise şöyle:  Ryoko Yonekura,Go Ayano,Ryusei Yokohama

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.