Johnny Depp'in Netflix filmi bomba gibi geliyor! - Page 1

İlk olarak Ocak 2022'de duyurulan filmin yönetmenliğini Maiwenn üstleniyor. Maiwenn, senaryoyu Teddy Lussi-Modeste ile birlikte yazdı. Jeanne du Barry , Maïwenn'in Cannes 2011 Jüri Ödülü sahibi Polisse'den sonraki altıncı uzun metrajlı ve bugüne kadarki en iddialı yapımı. Film aynı zamanda 'La Favorite' olarak da bilinir.

Johnny Depp'in Netflix filmi bomba gibi geliyor! - Page 2

Bloomberg , Netflix'in filmi ilk olarak Temmuz 2022'de taşıyacağını duyurdu . Satış noktasına göre yapımcılar, yapımcının filmin haklarını satın almasını prodüksiyonu finanse etmek için kullanacak. Aksi takdirde Netflix, filmin yapımında yer almayacaktır.

Johnny Depp'in Netflix filmi bomba gibi geliyor! - Page 3

Jeanne du Barry'nin konusu nedir?


Kültüre ve zevke aç genç bir işçi sınıfı kadını olan Jeanne, sosyal merdivenin basamaklarını birer birer tırmanmak için zekasını ve cazibesini kullanır. Fahişe statüsünden habersiz olan ve onun aracılığıyla yaşama iştahını yeniden kazanan Kral Louis XV'in gözdesi olur. Delicesine aşık olurlar. Tüm görgü ve görgü kurallarına rağmen Jeanne, gelişinin mahkemede skandal yarattığı Versailles'a taşınır...


Jeanne du Barry'de kimler rol alıyor?


Netflix'ten Jeanne du Barry'nin başrol oyuncu kadrosu, ünlü Fransız aktris ve filmin yönetmeni Maïwenn adlı baş karakteri canlandıran Maïwenn ve Kral XV. Louis'i canlandıracak ünlü Hollywood karakter oyuncusu Johnny Depp'ten oluşuyor.

Johnny Depp'in Netflix filmi bomba gibi geliyor! - Page 4


Maiwenn ve Depp'e uzun kariyeri boyunca sayısız ikonik Fransız filminde çalışmış olan Fransız sinema efsanesi Pierre Richard'ın yanı sıra açıklanmayan rollerde Louis Garrel, Melvil Poupaud, Benjamin Lavernhe, Pascal Greggory ve Noemie Lvovsky eşlik edecek .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.