Karşınızda Squid Game 2. sezon! - Page 1

Squid Game , 17 Eylül 2021 Cuma günü Netflix'te prömiyerini yaptı. Daha fazla izleyici Netflix'e bağlanıp yeni Netflix orijinal dizisini bitirdikçe, herkes Squid Game 2. sezonun çıkış tarihinin ne zaman olacağını merak etmeye başladı. Squid Game 2. sezonla ilgili her şeyi haberimizde paylaştık.


Squid Game'in kaç sezonu var?


Kasım 2021 itibarıyla Netflix'te Squid Game'in yalnızca bir sezonu var . Ancak Netflix ikinci sezon için yenilediği ve hatta diziye benzer bir önermeye sahip bir realite şovu sipariş ettiği için gelecekte daha fazlası olacak.

Karşınızda Squid Game 2. sezon! - Page 2

Squid Game 2. sezon olacak mı?


Squid Game 2. sezonunun Netflix'te olacağına hiç şüphe yok . Dizi, Haziran 2022'de resmi olarak yenilendi ve bu, ilk sezonun ne kadar başarılı olduğu göz önüne alındığında hiç de şaşırtıcı değil.


İlk sezonun prömiyeri yapıldığından ve ana akımda ilgi gördüğünden beri, herkes yaratıcı Hwang Dong-hyuk'a 2. sezonu soruyor.


Hwang Dong-hyuk , The Hollywood Reporter ile 2. sezon hakkındaki düşüncelerini paylaştı :

Karşınızda Squid Game 2. sezon! - Page 3

Ancak dizide ele alınmayan başka hikayeler de var. Örneğin, polis memurunun hikayesi ve kardeşi Öncü Adam'ın hikayesi. Yani ikinci sezonu yaratırsam, bu hikayeyi keşfetmek isterim - bu iki kardeş arasında neler oluyor? Gi-hun ile ddakji oyunu oynayan ve ona ilk bölümde kartı veren takım elbiseli işe alım görevlisinin hikayesine de girebilirim. Ve elbette, Gi-hun'un geri döndüğü hikayesine devam edebilir ve oyunları tasarlayan insanlarla hesaplaşmasında nasıl ilerleyeceği hakkında daha fazla şey keşfedebiliriz. Yani, henüz bilmiyorum, ama sadece ikinci sezon hikayesi için pek çok olasılık olduğunu söyleyeceğim.


Squid Game 2. sezon özeti


Açıkçası 2. sezonun konusuyla ilgili kesin ayrıntılara sahip değiliz, ancak Ilgan Sports ile yakın zamanda yapılan bir röportajda , Seong Gi-hun'u oynayan yıldız Lee Jung-jae, Front Man'in geri döndüğünü ve dizide daha merkezi bir rol oynayabileceğini açıkladı. intikam merkezli bir olay örgüsüne sahip olacak ikinci sezon.

Karşınızda Squid Game 2. sezon! - Page 4

Squid Game 2. sezon çekimleri ne zaman?


Jung-jae, röportajı sırasında Squid Game 2. sezonunun çekimlerinin sonunda bu yaz başlayacağını açıkladı! Kapsam olarak çok daha geniş olacağı için ikinci sezonun çekilmesinin 1. sezondan daha uzun sürebileceğini öne sürdü.


Squid Game 2. sezon sürüm güncellemeleri


Squid Game 2. sezonu ekranlarımızda görene kadar çok zaman geçecek . Hayranlar, Eylül 2021'de ilk sezonun çıkışından bu yana bir yıldan fazla bir süredir bekliyorlar, ancak ikinci sınıf sezonu çıkmadan önce en az bir yıl veya daha fazla bekleme süresi bekliyorlar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.