“Knives Out” Netflix’de ne zaman yayınlanacak? - Page 1

23 Kasım'da bir haftalığına sinemalarda çıkış yapan ve bir ay sonra Netflix'e gelen Netflix, yönetmen koltuğunda Rian Johnson ve Daniel Craig'in geri dönüşüyle ​​(2019'da vizyona giren) Knives Out'un büyük bütçeli devam filmini yayınlayacak.

“Knives Out” Netflix’de ne zaman yayınlanacak? - Page 2

Bir hatırlatma olarak, ilk filmde Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette ve Jaeden Martell gibi isimler yer aldı.


Bir dedektifin (Craig'in canlandırdığı), başarılı bir polisiye romancının ve onun rahatsız edici, eksantrik ailesinin ölümünü çevreleyen karmaşık bir sırlar ve yalanlar ağını çözmesiyle ilgiliydi.

“Knives Out” Netflix’de ne zaman yayınlanacak? - Page 3

Şimdi ikinci filmden farklı olarak Netflix ilk filmi dağıtmadı. Bu, ilk filmin dağıtım haklarına sahip olan Lionsgate tarafından yapıldı. Netflix yalnızca ikinci ve üçüncü filmin yapım ve dağıtım haklarını satın aldı .


“Knives Out” Netflix’de ne zaman yayınlanacak? - Page 4

Knives Out Netflix'te nerede yayınlanıyor?


İster özel olarak yayın haklarını satın alın, ister Lionsgate ile mevcut anlaşmalar yoluyla olsun, Netflix birden fazla bölgede film akışına sahiptir.


Unogs'a göre, Netflix'in en az 10 bölgesi filmi tam olarak izliyor:


Türkiye


Arjantin


Kolombiya


Çek Cumhuriyeti


Almanya


Macaristan


Japonya


Meksika


Slovakya


Tayland


Bir diğer not, ilk film Netflix'de yer almıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.