Lady Gaga Harley Quinn oluyor! - Page 1

Yılın en büyük hikayelerinden biri olan, Todd Phillips'in Joker'inin devamı için Lady Gaga'nın Joaquin Phoenix'in karşısında Harley Quinn'i oynamak için erken görüşmelerde olduğu ortaya çıktı .


Phillips, uzun süredir söylentileri dolaşan Joker 2'nin resmi olarak geçtiğimiz hafta geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı ve Instagram’da Joker: Folie à Deux adlı bir senaryonun fotoğrafını (Phoenix'in onu okurken bir resmiyle birlikte) yayınladı. Şimdi, bunun Akademi Ödülü'ne aday gösterilen GaGa'nın Palyaço Suç Prensi'nin ikonik muadilini oynayacağı bir müzikal olacağı bildiriliyor.


Her şey henüz geliştirme sürecinin çok erken aşamalarında olsa da, haberler interneti alt üst etti ve hayranlar Gaga'nın karaktere hayat verme potansiyeline hayran kaldılar. Bu, elbette, rolde nasıl görünebileceğini hayal eden hayran sanatına ilham verdi.


Bu notta, inanılmaz bir hayran sanat eserine dikkat çekelim.

Lady Gaga Harley Quinn oluyor! - Page 2

Joker 2 haberi ortaya çıktıktan sonra  , dijital sanatçı BossLogic , Lady Gaga'nın Harley Quinn rolünde nasıl görünebileceğini hayal eden harika bir hayran sanatı parçasını sosyal medyada paylaştı .


Biraz Jinx etkisinden bahseden  görüntü, yanında oyun kağıdına benzer tasarımlar olan beyaz bir kolsuz bluz giydiğini gösteriyor. Ayrıca hafif bir makyaj katmanına ve karakterin ikonik tokmaklarına sahip.

Lady Gaga Harley Quinn oluyor! - Page 3

Bu kesinlikle ekranda görmeye alıştığımızdan daha tonlu bir Harley Quinn olsa da, BossLogic bir tweet'te bir hayrana , Phillips'in Joker serisinin gerçekçiliğinden daha “havalı” olduğunu  kabul etti. Yine de, A Star Is Born sanatçısının rolde nasıl görünebileceğini hayal etme konusunda harika bir iş çıkaran inanılmaz bir detay.


Değerli müzisyen, beyaz perdede karakteri canlandıran ikinci aktris olacak ve Margot Robbie şu anda DCEU serisinde oynuyor, Suicide Squad ,  Birds of Prey (And the Emancipation of one Harley Quinn ) ve  The Suicide Squad'da yer alıyor .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.