"Leave the World Behind" Julia Roberts Filmi: Aralık 2023'te geliyor - Page 1

Film, Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail tarafından tasarlandı . Esmail, 2020'de Netflix'in diğer yayın hizmetlerine ve MGM'ye karşı kazandığı bir teklif savaşında çok sıcak bir öğe olan filmin senaryosunu yazdı ve yönetti.

"Leave the World Behind" Julia Roberts Filmi: Aralık 2023'te geliyor - Page 2

Filmin yapımcılığını Red Om Films şirketi aracılığıyla Roberts ve Esmail Corp aracılığıyla Esmail ve Chad Hamilton üstlenecek. Alam, Red Om'dan Lisa Gillan ve Marisa Yeres Gill'in de yapımcılık kapasitesinde yer almasıyla birlikte yapımcılığını üstlenecek.


İşte Netflix'in Leave the World Behind hakkında bildiğimiz diğer her şey :

"Leave the World Behind" Julia Roberts Filmi: Aralık 2023'te geliyor - Page 3

Leave the World Behind için Netflix çıkış tarihi nedir ?


Netflix'in 2023 film listesini duyurması sayesinde, Leave the World Behind'ın 8 Aralık 2023 Cuma günü dünya çapında Netflix'te yayınlanacağını doğrulayabiliriz .


Leave the World Behind'ın konusu nedir ?


Yukarıda bahsedildiği gibi film, Rumaan Alam'ın Ekim 2020'de yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanacak. Kitap, 2020 Ulusal Kitap Ödülleri'nde finalist oldu ve Barack Obama'nın Yaz Favorilerinden biri olarak listelendi. The Washington Post , NPR, Time,  Esquire  ve  Elle tarafından Yılın En İyi Kitabı seçildi  .


İşte Netflix'in Leave the World Behind filminin hikaye özeti :


Amanda ve Clay'in ergenlik çağındaki çocuklarıyla geçirdikleri heyecan verici tatil, tatil evinin sahibi olan ve şehirdeki benzeri görülmemiş elektrik kesintisinden kaçan orta yaşlı bir çiftin gelişiyle kesintiye uğrar. İnternet, televizyon ve radyo, sabit hatlar gibi, çalışmayı kestiğinde, neler olduğunu öğrenmelerinin hiçbir yolu yoktur. Garip ses patlamaları kırsal kesimin huzurunu bozdukça ve hayvanlar garip şekillerde göç etmeye başladıkça, ailelerin fiziksel ve zihinsel sağlıkları bozulmaya başlar. Kiracılar lüks ve Beyaz; sahipleri lüks ve Siyah. Irk ve çatışma meseleleri, etraflarında olup biten daha endişe verici şeylere dikkat dağıtıcı hale gelir.


Leave the World Behind'da kimler rol alıyor ?


Netflix'in Leave the World Behind kadrosuna Oscar ödüllü Mahershala Ali ve Julia Roberts liderlik edecek . Denzel Washington ayrıldıktan sonra rolü üstlenen Ali, ev sahibi George "GH" Washington'ı, Roberts ise evi kiralayan aile reisi Amanda'yı canlandıracak.

"Leave the World Behind" Julia Roberts Filmi: Aralık 2023'te geliyor - Page 4

Ethan Hawke, Clay rolünü oynayacak. Hawke kısa bir süre önce Netflix filmi Glass Onion: A Knives Out Mystery'de çok kısa bir süre rol aldı .


George'un kızı Ruth Washington rolünü Myha'la Herrold canlandırıyor. Nispeten yeni gelen Herrold, Netflix'teki ilk çıkışını Leave the World Behind ile yapacak .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.