“Love At First Sight” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Film, ilk olarak 2011'de yayınlanan aynı adlı romandan uyarlanmıştır. Senaryo uyarlamasını Katie Lovejoy yazıyor ve To All The Boys'un ikinci ve üçüncü filmlerinde çalıştı.


Vanessa Caswill filmin yönetmenliğini üstleniyor. Acorn TV için Gold Digger , PBS için Little Women ve  BBC America için Thirteen dahil olmak üzere büyük ölçüde kısa filmler ve TV mini dizilerinde çalıştı .


Matt Kaplan filmde bir yapımcı olarak, Aubrey Bendix ortak yapımcı olarak görev yapıyor ve yönetici yapımcılar arasında Max Siemers, Matthew Janzen, Jennifer E. Smith, Christopher Foss, Mark Lane ve Haley Lu Richardson yer alıyor.

“Love At First Sight” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Yeni film, şu anda Netflix için bir dizi proje üzerinde çalışan ve sevilen To All The Boys YA uyarlamaları üzerinde çalışan Ace Entertainment'tan geliyor .


Filmin konusu nedir?


Netflix, kısa bir özet yayınladı;


“Hadley ve Oliver, New York'tan Londra'ya uçuşları sırasında birbirlerine aşık olmaya başlarlar, ancak indiklerinde onları ayıran talihsizlik mi yoksa kader mi? Birbirimizi tekrar bulma olasılığı imkansız görünüyor, ancak aşk - ve Londra - olasılıklara meydan okumanın bir yolunu bulabilir.


GoodReads, filmin dayandığı romanı şu şekilde listeliyor:

“Love At First Sight” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

“Bugün, on yedi yaşındaki Hadley Sullivan'ın hayatının en kötü günlerinden biri olmalı. Uçağını kaçırdığı için JFK havaalanında mahsur kalır ve babasının Londra'da gerçekleşen ve Hadley'nin hiç tanışmadığı müstakbel üvey annesiyle ilgili ikinci düğününe geç kalır. Sonra havaalanının sıkışık bekleme alanında mükemmel çocukla tanışır. Adı Oliver, İngiliz ve onun sırasında oturuyor.


Uçakta geçen uzun bir gece göz açıp kapayıncaya kadar geçer ve Hadley ile Oliver vardıklarında havaalanı kaosu içinde birbirlerinin izini kaybederler. Kader araya girerek onları bir kez daha bir araya getirebilir mi?


Aile bağları, ikinci şanslar ve ilk aşklar hakkındaki bu romantik ve sinematik romanda zamanlama tuhaflıkları yaşanıyor. Yirmi dört saatlik bir zaman diliminde geçen Hadley ve Oliver'ın hikayesi, gerçek aşkın sizi hiç beklemediğiniz anda bulduğuna inandıracak."

“Love At First Sight” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Love At First Sight dizisinin kadrosunda kimler var?


Haley Lu Richardson,  Five Feet Apart ve The Edge of Seventeen filmleriyle tanınan Hadley'i oynayacak . Yakında HBO'nun The White Lotus'unda Portia olarak görünecek .


Ben Hardy,  X-Men Apocalypse ve Netflix's 6 Underground ile tanınan Oliver'ı oynayacak .


Jameela Jamil – en iyi The Good Place (küresel olarak Netflix'te) ile tanınır ve Disney'in She-Hulk'unda görünecek .


Rob Delaney – Prime Original Catastrophe ve Deadpool 2 ile tanınır .


Dexter Fletcher - Rocketman ve Kartal Eddie ile tanınır .


Sally Phillips – Gurur ve Önyargı ve Zombiler  ve Bridget Jones filmleriyle tanınır .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.