“M3gan” Netflix'te ne zaman yayınlanacak? - Page 1

Gerard Johnstone'un yönettiği film, yeni sahibine çok bağlanan ve sahibinin arasına giren herkese karşı düşmanca (ve oldukça şiddetli) davranan yapay zekaya sahip bir oyuncak bebeği konu alıyor.

“M3gan” Netflix'te ne zaman yayınlanacak? - Page 2

Filmin kadrosunda Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng ve Brian Jordan Alvarez yer alıyor. M3gan'ı kendisi oynayan Amie Donald ve seslendiren Jenna Davis.

“M3gan” Netflix'te ne zaman yayınlanacak? - Page 3

M3gan, 2026-27 arasında Netflix ABD'ye gelecek


Anlaşmanın M3gan ile ilgili kısmı, canlı aksiyon listesine girmesi ve dolayısıyla anlaşmanın bu kısmı :


"Anlaşmanın bir parçası olarak Netflix, UFEG'den tam Animasyonlu ve Canlı Aksiyon listesinin haklarının yanı sıra Universal'ın geniş film kitaplığından seçme haklarının yanı sıra yayınlandıktan yaklaşık 4 yıl sonra lisans alacak."


Bu oyunlar için kesin bir çıkış tarihimiz olmasa da, M3gan 2026'nın sonlarında veya 2027'nin başlarında satışa sunulacak.

“M3gan” Netflix'te ne zaman yayınlanacak? - Page 4

2026'da Netflix'e gidecek diğer Universal filmleri arasında Ticket to Paradise , Violent Night , Bros, Nope ve The Northman gibi filmler yer alıyor .


Bu noktaya kadar Universal, Peacock ve Prime Video için ilk pencere haklarını kendisi ile paylaşıyor. Bu durumda, 2023 boyunca her iki platform üzerinden yayın yapabileceksiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.