Muhammed Ali'den sonraki en büyük boks efsanesi Netflix'e geliyor! - Page 1

George Tillman Jr. tarafından yönetilen yeni uzun metrajlı film, olimpiyat altın madalyalı ve Dünya Ağırsiklet Şampiyonu George Foreman olarak tüm zamanların harika bir boksörünün olağanüstü başarısını konu alıyor.


Film, Amerika Birleşik Devletleri'nde 2.800 sinemada geniş bir vizyona giriyor. Bildirildiğine göre, ring içindeki dramanın yanı sıra Foreman'ın "ruhsal eğilimleri" ile ilgili filmle bir spor draması olarak nitelendiriliyor.

Muhammed Ali'den sonraki en büyük boks efsanesi Netflix'e geliyor! - Page 2

Filmde Davis'le birlikte rol alan oyuncular arasında Jasmine Mathews, Sullivan Jones (Muhammed Ali'yi oynayan), Lawrence Gilliard Jr. ve Forest Whitaker yer alıyor.


Big George Foreman ABD'de ne zaman Netflix'te olacak?


ABD, Netflix'in 2022'den itibaren vizyona girecek yeni filmler için distribütörle yaptığı Sony ilk pencere çıkış anlaşması aracılığıyla Big George Foreman'ı alacak.


Anlaşmadan şu ana kadar, Crawdad Sings, Uncharted, Morbius ve daha pek çoğu gibi filmler hizmete giriyor.

Muhammed Ali'den sonraki en büyük boks efsanesi Netflix'e geliyor! - Page 3

Filmin Netflix'te tam olarak ne zaman yayınlanacağını tahmin etmek kolay değil çünkü Sony sürümlerinin tümü tek tip bir şekilde gelmedi.


En erken, Sony filmlerinin ilk sinemaya çıkışından yaklaşık 120 gün sonra geldiğini gördük. Bu , filmin 26 Ağustos 2023'te Netflix'te yayınlanması anlamına gelir . Ancak bazen filmlerin gelmesi birkaç hafta daha sürer, bu nedenle her halükarda Big George Foreman'ın Ağustos sonu arasında Netflix'te yayınlanmasını bekliyoruz.

Muhammed Ali'den sonraki en büyük boks efsanesi Netflix'e geliyor! - Page 4

Big George Foreman Netflix'e vardığında 18 ay orada kalacak.


Big George Foreman diğer bölgelerde ne zaman Netflix'te olacak?


Netflix Hindistan da filmi ilk pencere anlaşmasıyla alacak ve bunu Ağustos 2023'ün sonlarında alacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.