Müjde! After Ever Happy Aralık ayında Netflix’e geliyor - Page 1

Eylül 2022'de sinemalarda vizyona giren serinin hayranları, romantizmi canlarının istediği gibi izleyebilmek için dördüncü filmin Netflix'e gelmesini dört gözle bekliyorlar. Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin, ilişkilerinin ilerleyişini takip eden yeni filmde Tessa Young ve Hardin Scott rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Müjde! After Ever Happy Aralık ayında Netflix’e geliyor - Page 2

Son filmde Tessa, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışıyor ve artık Hardin'le ilk tanıştığı zamanki kız olmadığını anlıyor. Ve aileleri hakkında şok edici bir sır açığa çıkınca, Hardin ve Tessa aslında o kadar da farklı olmadıklarını anlarlar.


Anna Todd'un aynı adlı romanlarından uyarlanan After serisine daha fazla film eklenecek. Todd'un serisi, Wattpad hikayeleri serisi olarak başladı ve daha sonra fiziksel kitaplar olarak yayınlandı ve başarılı bir film serisi haline getirildi.

Müjde! After Ever Happy Aralık ayında Netflix’e geliyor - Page 3

En az üç After filmi daha üzerinde çalışılıyor, bunlara After Everything adlı gizli bir devam filmi , Hardin'in Tessa ile tanışmadan önceki hayatı etrafında dönen Before adlı bir prequel ve Scott ailesinin yeni nesline odaklanacak isimsiz bir devam filmi de dahil.

Müjde! After Ever Happy Aralık ayında Netflix’e geliyor - Page 4

After Ever Happy 2022'de Netflix'e ne zaman geliyor?


21 Kasım'da Netflix, romantik drama serisinin dördüncü filminin 25 Aralık'ta ABD'deki yayın hizmetinde yayınlanacağını duyurdu . After hayranlarına Mutlu Noeller!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.