“Mulligan” Yetişkin animasyon komedisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Mulligan , Robert Carlock ve Sam Means'in ortak yapımcılığını üstlendiği, yakında çıkacak bir Netflix Orijinal yetişkin animasyon komedi dizisidir. Çift, Tina Fey, David Miner, Eric Gurian, Scott Greenberg ve Joel Kuwahara yürütücü yapımcılar. Universal Television , Little Stranger, Inc., Bevel Gears, 3 Arts Entertainment ve Bento Box Entertainment ile birlikte Mulligan'ın yapımcısıdır .

“Mulligan” Yetişkin animasyon komedisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Mulligan Netflix çıkış tarihi ve ilk bakış


Mulligan'ın 12 Mayıs 2023 Cuma günü dünya çapında Netflix'te yayınlanacağını doğrulayabiliriz.


Netflix ayrıca YouTube'daki diziye bir ilk bakış videosu bıraktı.


Mulligan'ın konusu nedir ?


Mulligan'ın özeti Netflix'ten alınmıştır:

“Mulligan” Yetişkin animasyon komedisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Dünya bir uzaylı saldırısıyla yok edildikten sonra, hayatta kalanlardan oluşan bir grubla toplumu sıfırdan başlatmak zorundadır. İnsanlığın geçmişteki hatalarından ders almak ve bu sefer işleri düzeltmek için bir fırsat ya da aynı hataları tekrar tekrar yapmak.


Mulligan'ın oyuncuları kimler ?


Sağlanan karakter açıklamalarıyla Mulligan'ın tam kadrosuna sahibiz;


Nat Faxon , “Matty Mulligan” – Boston'dan işçi sınıfından sıradan bir adam olan Matty tek başına Dünya'yı uzaylı istilasından kurtardı, ama şimdi insanlığın (geride kalanların) lideri olarak boyunu aşıyor. Herkes tarafından sevilmekten daha çok istediği tek şey Lucy'yi kazanmaktır, ancak her ikisi de onun bir kez olsun kendinden başka birini düşünmesini gerektirecektir.

“Mulligan” Yetişkin animasyon komedisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Chrissy Teigen, “Lucy Suwan” rolünde – Lucy, saldırı sırasında Matty ile fırtınalı bir aşk yaşadı, yani artık fiilen First Lady oldu. Daha yeni tanışmış olmaları ve ortak hiçbir noktalarının olmadığı ortaya çıkması dışında. Bira reklamlarında gördüğünüz Amerika'ya derinden inanan bir güzellik kraliçesi, yeni keşfettiği etkisini gerçekten dünyayı düzeltmeye yardımcı olmak için kullanmak istiyor, tabii nasıl yapılacağını çözebilirse.


Tina Fey , “Dr. Farrah Braun” – Dr. Braun, Askeri bir süper bilim adamı ve bekar bir annedir. Hâlâ çalışan bir anne olarak "her şeye sahip olmaya" çalışıyor, ancak yine de bu tür şeylerle uğraşacak vakti olmaması gereken bir dünyada sadece bir "kadın bilim adamı" olarak reddediliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.