Hangi Netflix Orijinallerinin gizli mücevher olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz? İşte en çok beklenen 2022 Netflix Orijinalleri'nden en çok merak edilen 5 film seçimimiz.

The Gray Man


Red Notice bütçesini bile aşan The Gray Man, Netflix'in tarihindeki en pahalı projelerinden biri olmaya hazırlanıyor.


Anthony Russo ve Joe Russo'nun yönettiği aksiyon gerilim filmi her şeye sahip. Devasa bir oyuncu kadrosu, etkileyici bir konu ve sahne arkasında da üst düzey yetenek.


Filmin dev kadrosu arasında Ryan Gosling, Chris Evans, Jessica Henwick, Ana de Armas, Billy Bob Thornton ve Regé-Jean Page yer alıyor.

Pinocchio


Açıkçası, Guillermo Del Toro projelerinden hangisinin bu kadar öne çıkacağını seçmekte zorlandık, hepsi kulağa inanılmaz geliyor. Pinocchio ise bu seçimler arasında en çok merak ettiğimiz ve Netflix için oldukça başarı vaat etmeye hazır.


Proje, gerçek bir canlı çocuğa dönüşen tahta kuklayı izleyen klasik peri masalı ile ilişkilendirdiğimiz Disney versiyonundan daha karanlık bir versiyon olacak.


Projenin seslendirme kadrosu arasında Cate Blanchett, Finn Wolfhard, Ewan McGregor, Tilda Swinton ve Christoph Waltz yer alıyor.

Lost Ollie


Lost Ollie, Shawn Levy liderliğindeki prodüksiyon şirketinden açık ara en çok beklenen filmimiz.


 Shannon Tindle tarafından yönetilen yeni animasyon projesi, kendisini kaybeden çocuğu arayan kayıp bir oyuncağı anlatacak. Şu ana kadar gördüğümüz kısıtlı bilgi ve prodüksiyon resimleri bile bu filmin içimizi ferahlatacağına ve haftalarca ağlatacağına inandırıyor bizi.


Projenin seslendirme kadrosu arasında Jonathan Groff, Jake Johnson ve Tim Blake Nelson yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.