Netflix Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Dizi hakkında bildiğimiz her şey - Page 1

Yapımın, Sürükleyici bir konusu var ve inanılmaz performanslar sergileyen harika bir oyuncu kadrosundan oluşuyor. Bu yüzden, fırsatınız olduğunda onu izleme listenize eklemenizi şiddetle tavsiye ederiz.


İlk bölümden başlayarak, bir şeyden kaçan bir anne ve kızının hikayesinin içine çekiliyorsunuz, ancak neden kaçtıkları hemen belli olmuyor. Fark edilmemeye çalışarak sürekli bir yerden bir yere seyahat eder ve otelden otele hareket ederler. Ancak gittikleri her yerde arkalarında bir ceset izi bıraktıklarında, radarın altında kalmak zorlaşır.

Netflix Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Dizi hakkında bildiğimiz her şey - Page 2

Bölümler devam ettikçe, anne ve kızı ikilisinin neden kaçtığı hakkında daha fazla şey ortaya çıkıyor ve her şey muhteşemı bir sezon finaliyle sona eriyor.

Netflix Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Dizi hakkında bildiğimiz her şey - Page 3

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? 


Anne rolünü Melisa Sözen canlandırıyor. Anne, geçmişinden karanlık bir sır saklıyor ve kızıyla birlikte kaçmasının nedeni de bu. Gül ve Diken ,  Azap Yolu ,  Bıçak Sırtı ,  Bir Bulut Olsam ,  Muhteşem Yüzyıl ,  Alef ,  Kırmızı Oda  gibi dizilerdeki rolleriyle tanınan Sözen  ayrıca Bana Sans Dile ,  Cenneti Beklerken filmlerinde de rol almış sevilen bir oyuncu.

Netflix Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Dizi hakkında bildiğimiz her şey - Page 4

Eylül Tumbar, annenin kızı Bambi'yi canlandırıyor. Bambi annesini çok seviyor ama bir gün taşınmak yerine tek bir yerde kalıp bir ev sahibi olmak istiyor. Tumbar, ekranlarda yeni ve Bambi rolüyle televizyon çıkışını yapmaktadır.


İşte oyuncu listesi:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.