Netflix bu dizi için gözünü kararttı! Palomino! Şimdi Disney+ düşünsün - Page 1

Serinin ilk sezonu için 8 bölüm görevlendirildi ve Variety ilk olarak Şubat 2022'de gösteri hakkında rapor verdi.


Palomino'nun konusu nedir?

Netflix bu dizi için gözünü kararttı! Palomino! Şimdi Disney+ düşünsün - Page 2

Palomino, İspanya'da kendini bir süpermarket soygununda bulan İngiliz öğretmen Erin Collantes'i takip edecek. Soygunculardan biri onu tanıdığını iddia ettiğinde, hayatı tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Bir sırlar kasabası olan Palomino'da adını temize çıkarmak ve ailesini korumak için savaşması gerekiyor.”

Netflix bu dizi için gözünü kararttı! Palomino! Şimdi Disney+ düşünsün - Page 3

“Erin'in hayatı oldukça sıradan. Kızıyla birlikte İspanya'da güvenlikli bir sitede yaşayan bir öğretmendir. Hayatı sakin ve basittir. Ancak bu hayat, Barselona yakınlarındaki Palomino'da yaşadığı şiddetli bir tesadüf karşılaşmasıyla alt üst olur. Suçluyu neredeyse ölümüne döverek hayatta kalan Erin’in hayatı artık eskisi gibi olmayacak. Erin'in kocası Jordi ve onunla 2 yıldır evli. Harper, Erin'in kızı ama bu konuda soru işaretleri var.

Netflix bu dizi için gözünü kararttı! Palomino! Şimdi Disney+ düşünsün - Page 4

Palomino çekimleri ne zaman başlayacak ?


Çekimlerin başlangıçta Mart ve Ağustos 2022 arasında yapılması planlanmıştı, ancak Lothian'ın bir Tweet'inde, "çekimlere birkaç ay içinde başlayacağını" belirtti. Şimdi, çekimlerin 5 Eylül 2022'de başlamasının planlandığını ve 31 Ekim 2022'de bitmeden önce birkaç hafta süreceğini duyuyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.