Neredeyse her gün sayısızca dizi ve film piyasaya çıkıyor. Bazıları düpedüz hayal kırıklığı yaratıyor, bazıları orijinalini yakalayamıyor ya da tam anlamıyla sizi içine alamıyor. Durum böyle olunca zamanında izlediğiniz ve bağımlısı olduğunuz şovlar aklınıza geliyor ve gözünüz hep ona benzer içerikler arıyorsa bu haberimiz sizin için.


        Girlfriends


Girlfriends, tartışmasız 2000'lerin başından ortalarına kadar yayınlanan en iyi sitcom'lardan biridir. Aslında, tüm zamanların en iyi Siyah sitcom'larından biridir. Size  Living Single veya Sex and the City'yi hatırlatacak bir içerik.


 Hikaye, Los Angeles'ta arkadaşlıklar, kariyerler ve ilişkiler arasında gezinirken birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup arkadaşın hayatlarını anlatıyor. Dizi aynı zamanda bir çok alanda dersler verdi ve renkçilik, ırk ve kimlik, feminizm vb. gibi önemli konuları araştırdı.

          The Office


The Office, tüm zamanların en iyi televizyon programlarından biri ve bu sadece bizim fikrimiz değil. Rolling Stone dergisi de aynı fikirde görünüyor. Durum komedisi olarak geröekleşen programda, bir kağıt tedarik şirketindeki çalışanların iş hayatları ele alınıyor. İlk sezon 2005'te NBC'de yayınlandı ve çok eleştrildi. Ancak, sezonlar geçtikçe gösteriçok sayıda  izleyici buldu ve popülerliği arttı. Sonuç olarak The Office, Altın Küre Ödülü, dört Emmy Ödülü, Peabody Ödülü ve iki Screen Actors Guild Ödülü gibi birçok ödül kazanmayı başardı.

          The OC


Netflix'in yeniden başlatması gereken en iyi dizilerden bir diğeri de The OC. The OC  ,  Fox'ta 2003 yılında yüksek reytinglerle prömiyer yaptı ve kısa sürede o zamanın en popüler yeni dizilerinden biri haline geldi. Eleştirmenler ve izleyiciler çoğunlukla gençlik dizisi hakkında olumlu şeyler söylediler. Sağlam hikayeler, ilişkilendirilebilir karakterler, harika bir film müziği ve olağanüstü performanslar vardı. Gösteri aynı zamanda eğlence endüstrisine yeni gelen birçok kişiyi de tanıştırdı ve onların tam anlamıyla yıldızını parlattı. Bu yıldızlardan bazıları Ben McKenzie, Mischa Barton, Adam Brody ve Rachel Bilson'dır.

         Boondocks


Boondocks , gelmiş geçmiş en iyi yetişkin animasyonlu sitcomlardan biri! Çoğu yetişkin animasyon dizisi gibi,  The Boondocks da herkese göre değil. Tartışılan konular biraz rahatsız edici olabilir ve bazı insanları yanlış yönlendirebilir. Pek çok insan sinirli mizahı veya keskin hiciv duygusunu anlayamaz. Ne yazık ki, dört sezonluk bir çalışmanın ardından dizi sona erdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.