Netflix, Death Note canlı aksiyon uyarlaması yapıyor - Page 1

Yaklaşan projelerden biri de  Death Note canlı aksiyon dizisi. Evet, başka bir Death Note uyarlaması… Umarım, bu uyarlama, eklenen Duffer Brothers ile çok başarılı olur.

Netflix, Death Note canlı aksiyon uyarlaması yapıyor - Page 2

Upside Down Pictures'ın BBC America ve MRC'nin emektarı Hilary Leavitt tarafından yönetileceği bildirildi. Leavitt en çok Orphan Black , Ozark , The Great  ve  Shining Girls adlı televizyon dizilerinin geliştirilmesine yardım etmesiyle tanınıyor.

Netflix, Death Note canlı aksiyon uyarlaması yapıyor - Page 3

Upside Down Pictures, Death Note canlı aksiyon uyarlamasının yanı sıra  Stephen King ve Peter Straub'un The  Talisman'ını  yeni bir orijinal diziye, Dark Crystal: Age of Resistance  yaratıcıları Jeffrey Addiss ve Will Matthews'ın açıklanmayan orijinal dizisine ve a  Stranger Things'e uyarlayacak.


Death Note live-action serisi hakkında pek fazla detay ortaya çıkmadı ancak biz bildiklerimizi aşağıda paylaştık.


Duffer Brothers bir Death Note canlı aksiyon dizisi geliştiriyor.


Death Note'a aşina değilseniz, size biraz özetleyelim. Death Note , Tsugumi Ohba tarafından yazılan ve Takeshi Obata tarafından çizilen bir Japon manga serisidir. Manga serisi 2003'ten 2006'ya kadar sürdü. Daha sonra 2006'da Madhouse tarafından bir anime dizisine uyarlandı ve 2007'ye kadar toplam 37 bölümlük bir dizi yayınlandı.

Netflix, Death Note canlı aksiyon uyarlaması yapıyor - Page 4

Japonya'da 2006'dan başlayarak birkaç  Death Note  film ve dizi uyarlaması yapıldı, ancak ABD'de yalnızca bir uyarlama vardı 2017'de Netflix, canlı aksiyon bir Death Note filmi yapmak için denedi ancak eleştirmenler ve izleyiciler tarafından iyi karşılanmadı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.