Netflix Disney+'a bu filmle kafa tutacak! Uglies - Page 1

Scott Westerfield kitabının uzun süredir hayranı olan The Kissing Booth'tan Joey King'in başlığıyla , Netflix'te Uglies hakkında bilmeniz gereken her şey haberimizde.


Deadline'ın kaynaklarına göre, dizinin başrol oyuncusu Joey King , uzun süredir dizinin hayranıydı ve diziyi Netflix'e getirdi - onları aradı, senaryoyu ve kitabı okumalarını sağladı ve ardından King, teklifi kabul etti.

Netflix Disney+'a bu filmle kafa tutacak! Uglies - Page 2

Joey King, prodüksiyon şirketi All The King's Horses'ın yaklaşan projeleri için 2021 yazında Netflix ile özellikle ilk bakış anlaşması imzaladı .


Uglies'ın konusu nedir ?


Yukarıda söylediğimiz gibi, Netflix'in Uglies'i, Scott Westerfield'ın ilk kez 2005'te yayınlanan aynı adlı uluslararası çok satan romanının bir uyarlaması olacak. Daha sonra birçok devam filmi çekti.


Hikaye, 16 yaşında zorunlu bir ameliyatın fiziksel farklılıkları ortadan kaldırdığı ve ideal bir güzellik standardına uyarak herkesi güzelleştirdiği bir dünyada geçiyor. İşte Amazon'dan filmin özeti:


Tally on altı yaşına girmek içim sabırsızlanıyor. Sadece birkaç hafta içinde onu itici bir çirkinden şaşırtıcı derecede çekici bir güzele dönüştürecek bir ameliyat olacak. Ve bir güzel olarak, tek işinin eğlenmek olduğu yüksek teknolojili bir cennete fırlatılacak.

Netflix Disney+'a bu filmle kafa tutacak! Uglies - Page 3

Ancak Tally'nin yeni arkadaşı Shay, güzel olmak istediğinden emin değil. Shay kaçtığında, Tally güzel dünyanın yepyeni bir yanını öğrenir ve bu pek de güzel değildir. Yetkililer Tally'ye bir seçenek sunuyor: arkadaşını bul ve onu da bu ameliyata ikna et ya da asla güzelleşme. Tally'nin seçimi onun dünyasını sonsuza dek değiştirecek.


Uglies'ta kimler rol alıyor ?


Joey King , The Kissing Booth üçlemesindeki başrolü sayesinde artık Netflix'te son derece tanıdık bir yüz . Uglies'da King, on yıldan fazla bir süre önce kitapları okuduğundan beri yıllardır oynamak istediği bir karakter olan Tally Youngblood rolünü oynayacak.


David Leitch'in Bullet Train'i için kırmızı halıdayken King'e Çirkinler hakkında soru soruldu ve şu yanıtı aldı;


Benim için çok heyecan vericiydi. Uglies kitapları çocukken benim için çok şey ifade ediyordu. Bunu yapabilmek ve o filmlerin başrolü olmak ve bunu yaparken de çok eğlenmek –büyük bir hayal gerçekleşti! Kitaplara aşık olduğumda 11 yaşındaydım.


18 Ekim 2021'de Uglies için üç oyuncu daha açıklandı . Amazon'un I Know What You Did You Did Last Summer'dan Brianne Tju, Outer Banks'ten Chase Stokes ve The Tomorrow War'dan Keith Powers henüz onaylanmayan rollerde yer aldı.


Uglies'ın tam oyuncu listesi:

Netflix Disney+'a bu filmle kafa tutacak! Uglies - Page 4

Joey King - Tally Youngblood


Laverne Cox – TBA


Chase Stokes – TBA


Brianne Tju - TBA


Jillian Murray - Ellie Youngblood


Jan Luis Castellanos – Croy


Kevin Miles – Auryn


Keith Powers - TBA


Alex D. Jennings – Garbo


Kelly Gale – Adaçayı


Robert Palmer Watkins – Sol Youngblood


Jessica Galinas – Genel Clayton


Moose Ali Khan - Başbakan Morrell


Zamani Wilder – Astrix


Jordan Sherley - Bir


Kül Maeda - Dex


Brett Hoyle-Nico Rodrigo


Jay DeVon Johnson – Az


Joe Sterrey-Fox


Jason Parks – Cael


Kate McSweeney – Emilin

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.