Netflix Disney+'ı bu film ile yıkacak! The Good Nurse - Page 1

Başrollerini Jessica Chastain ve Eddie Redmayne'in paylaştığı The Good Nurse Ekim 2022'de Netflix'e geliyor. İşte filmle ilgili bildiğimiz her şey haberimizde.


Borgen, Mindhunter ve The Hunt üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan BAFTA adayı Danimarkalı yazar-yönetmen Tobias Lindholm , senaryosunu 1917 savaş draması senaryosuyla Oscar'a aday gösterilen Krysty Wilson-Cairns'in yazdığı filmi yönetiyor .

Netflix Disney+'ı bu film ile yıkacak! The Good Nurse - Page 2

Darren Aronofsky'nin Protozoa'sı FilmNation ile birlikte filmin yapımcılığını üstlendi. Film, EFM'deki açık pazara girmeden önce Lionsgate ile daha önce kuruldu. Netflix'in filmi satın alma niyetini ilk bildiren son tarih oldu .


The Good Nurse Netflix'te ne zaman yayınlanacak?


The Good Nurse Haziran 2021'den beri post prodüksiyon aşamasında ve nihayet 26 Ekim 2022 Çarşamba günü dünya çapında Netflix'te yayınlanacağı açıklandı .


Film ayrıca 19 Ekim 2022'de Netflix'te vizyona girmeden bir hafta önce belirli sinemalarda gösterime girecek.

Netflix Disney+'ı bu film ile yıkacak! The Good Nurse - Page 3

The Good Nurse'un konusu nedir ve Charles Cullen kimdir?


Netflix'ten The Good Nurse , 16 yıllık hemşirelik kariyeri boyunca 400'e yakın hastayı öldürdüğünden şüphelenilen ve tarihin en üretken seri katillerinden biri olan Charles Cullen'ın yakalanması ve yakalanmasının gerçek hikayesini anlatacak ve ona ünvanı kazandıracak "Ölüm meleği". Cullen, New Jersey ve Pennsylvania'daki 9 hastaneye yayılan 16 yıl boyunca 300 kadar hastanın ölümünden sorumlu tutulmadan önce sorumlu bir bakıcı olduğu düşünülen evli bir babaydı.


Film, Charles Graeber'in The Good Nurse: A True Story of Medicine, Madness, and Murder adlı 2013 tarihli vakayiname kitabından uyarlanacak.

Netflix Disney+'ı bu film ile yıkacak! The Good Nurse - Page 4

The Good Nurse'da kimler oynuyor ?


Netflix'in The Good Nurse dizisine Fantastik Canavarlar, Danimarkalı Kız, Sefiller ve daha fazlası gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan Oscar ödüllü Eddie Redmayne liderlik edecek. Özellikle, Redmayne, birçok Oscar adayı Netflix Orijinal filmi The Trial of the Chicago 7'nin oyuncu kadrosu arasında yer alıyor . Redmayne, gitmesine izin vermeyen iki eski Newark cinayet masası dedektifi tarafından bir hemşirenin yardımıyla yakalanan Charlie Cullen'ı oynayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.