Netflix Disney+'ı bu program ile yıkacak; Instant Dream Home - Page 1

Dizinin Netflix'teki özeti şöyle: "Tadilatçılardan oluşan bir ekip, büyük riskler alır ve ailelerin evlerini sadece 12 saat içinde tepeden tırnağa dönüştürmek için özenli planlar yapar. Peki sonuç nasıl olacak?"

Netflix Disney+'ı bu program ile yıkacak; Instant Dream Home - Page 2

Ekip, iç mimar Adair Curtis, marangoz Erik Curtis, peyzaj mimarı Nick Cutsumpas, özel projeler uzmanı Paige Mobley ve son olarak Netflix'in Emmy ödüllü dizisi Orange Is the New Black'ten tanıdık bir yüz, ev sahibi Danielle Brooks'tan oluşuyor.

Netflix Disney+'ı bu program ile yıkacak; Instant Dream Home - Page 3

Instant Dream Home, Brooks'un aileleri gün boyunca evlerinden çıkarmak için bir "suç ortağı" tarafından yardım edilmesinden oluşur. Bu aileler, evlerinin tadilat olması için çeşitli nedenlerle sevdikleri tarafından aday gösterildi. Netflix'e göre gösteri için evlerini değiştirecek kişiler arasında uzun süredir görme kaybı olan bir aktivist, dokuz çocuklu bir çift, bekar bir anne ve müteahhitleri tarafından dolandırılan bir çift yer alıyor .Yaşam koşulları ve imkanları kötü olan aileler 12 saat sonra nasıl bir ev ile karışılacağından tamamen habersiz.

Netflix Disney+'ı bu program ile yıkacak; Instant Dream Home - Page 4

Instant Dream Home ekibi, aileleri evden dışarı çıkardığında, her yönden saldırıya geçer. Amaç, bu yenilemeyi aile eve dönmeden 12 saat önce gerçekleştirmek. Evinizde herhangi bir iş yaptıysanız, bu zaman sınırının yapılması neredeyse imkânsız bir iş olduğunu bilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.