Netflix dizisi hakkında müthiş iddia! Ödül vermek için sıraya girdiler - Page 1

Aday olduğu alanlar; En iyi Karakter Seslendirme Performansı (Julie Andrews, Lady Whistledown rolünde), Dönem Kostümleri, Dönem ve/veya Karakter Saç Şekillendirme. Bridgerton'ın tüm bu adaylıklar için tanınmasını görmek harika olsa da , Julia Quinn romanlarına dayanan dizinin de küçümsendiğini hissetmeden edemiyoruz.

Netflix dizisi hakkında müthiş iddia! Ödül vermek için sıraya girdiler - Page 2

Bridgerton 2. sezonun odak noktası, Anthony Bridgerton ve yeni karakter Kate Sharma arasındaki karmaşık romantizmdi. Anthony (Jonathan Bailey tarafından canlandırılıyor) 1. sezondan beri bir tür ana karakter olsa da Kate (Simone Ashley tarafından canlandırılıyor) ile inkar edilemez bir kimyaya sahipken karakterin büyüdüğü ihtişamı inkar etmek mümkün değil.


Bağlantıları ve hikayeleri sadece 2. sezonun temelini oluşturmakla kalmadı, aynı zamanda Anthony ve Kate, hem diziyi izleyen, kitapları okuyan hem de her ikisinin de farkında olan insanların hakkında konuşmayı bırakamayacakları 'O Çift' oldular. Diyalogları, varlıkları, hatta sözsüz eylemleri, izleyicilere müthiş bir aşk hikayesi anlattı.

Netflix dizisi hakkında müthiş iddia! Ödül vermek için sıraya girdiler - Page 3

Bridgerton, üç Emmy Ödülü Adaylığı aldı, ancak Jonathan Bailey ve Ashley Simone'un oyunculuk yeteneklerini hiçe saydı.


Onlar bir aşk üçgenindeki piyonlardan veya televizyon tarihinin en yavaş ilerleyen karakterlerinden daha fazlasıydı. Televizyon döneminde neredeyse hiç görmediğimiz karmaşık ve ilgi çekici bir aşk hikayesini temsil ettiler.

Netflix dizisi hakkında müthiş iddia! Ödül vermek için sıraya girdiler - Page 4

Ne Bailey ne de Ashley'nin muhteşem oyunculuk becerileri ve hünerleri nedeniyle aday gösterilmemesi izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Bridgerton 2. sezon yeni Netflix rekorları kırarken bu ikilinin oyunculuklarının görmezden gelinmesi şaşırtıcı oldu.


Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Anthony ve Kate sizce de Emmy Ödülü almayo hak etmedi mi?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.